خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

سه مرکز رايدهى در آقچه و شهرفيض آباد جوزجان امروزهم گشايش نيافت

سه مرکز رايدهى در آقچه و شهرفيض آباد جوزجان امروزهم گشايش نيافت

Oct 21, 2018 - 17:59

شبرغان(پژواک، ٢٩ميزان٩٧): مسئولان دفتر ولايتى کميسيون انتخابات در جوزجان مى گويند که به دليل مداخلۀ برخى نامزدان و چالش های امنیتی، سه مرکز رايدهى درولسوالى آقچه و شهرفيض آباد اين ولايت گشايش نيافت .

حمیدالله"بلوچ"رئیس دفتر ولایتی کمیسیون مستقل انتخابات در ولایت جوزجان، قبل از ظهرامروز خبر داد که روند رايدهى در سه مرکز امروز نيزصورت نگرفت .

وى افزود که قرار بود پس ازظهرامروز، دو مرکز در ولسوالی آقچه و یک مرکز در ولسوالی فیض آباد برای اشتراک مردم در انتخابات گشایش یابد؛ اما با مداخله برخى نامزدان انتخابات  و تاحدود مشکلات امنيتى، اين مراکز بازگشايى نگرديد.

وی گفت: "مواد انتخاباتی برای این مراکز آماده شده بود؛ اما بدون آن که مورد کاربرد قرار گیرد، سربسته در محلات باقی ماند."

درعين حال مل پاسوال فقیرمحمد " جوزجانی " قوماندان امنیه جوزجان  به پژواک گفت: "امنیت  اين مراکز رایدهی  تامين بود؛ اما عدم توافق  برخى کاندیداتوران باعث شد تا این پروسه در سه مرکز ذکر شده عملی نشود."

وی تصریح کرد که برخی کاندیداتوران، پیرامون گشایش این مراکز اختلاف نظر داشتند و روی این ملحوظ ، مراکز یادشده به روی مردم باز نشد.

اين درحاليست که اين سه مرکز، روز گذشته بنابر چالش های امنیتی مسدود شده بود و قرار بود که امروز به روی رایدهنده گان گشایش یابد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement