خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک زن جوان با خوردن دوای مرگ موش به زندگی اش خاتمه داد

یک زن جوان با خوردن دوای مرگ موش به زندگی اش خاتمه داد

Nov 11, 2018 - 18:13

ميمنه (پژواک، ٢٠ عقرب ٩٧): منابع محلی در ولایت فاریاب می گویند که یک زن جوان در ولسوالی کوهستان این ولایت، با خوردن مرگ موش، به زندگی اش خاتمه داده است.

یک مسئول آمریت مبارزه با جرایم جنایی پولیس فاریاب که نخواست نامش گرفته شود، به آژانس خبرى پژواک گفت  یک زن جوان از منطقه لولاش ولسوالی کوهستان، که دوای مرگ موش خورده و به شفاخانه میمنه انتقال یافته بود، جان باخت.

داکتر فرنگیس مسِول بخش اناث طب عدلی ریاست صحت عامه فاریاب، به پژواک گفت که شمایل نام خانم ۲۰ ساله، از منطقه لولاش ولسوالی کوهستان، که به دلیل خوردن دوای مرگ موش در حالت کوما به شفاخانه شهر میمنه انتقال یافته بود، فوت کرد.

وی افزود که متوفا یک طفل نیز داشته است.

حمیدالله عظیمی سرپرست دفتر ولایتی کمیسیون مستقل حقوق بشر فاریاب گفت اظهاراتی که شوهر شمایل داده است، وی هیچ مشکلی در خانه نداشت و دوای مرگ موش را اشتباهاً نوشیده است.

وی علاوه نمود که کسی در پیوند به خوردن دوای مرگ موش و فوت شمایل، عارض نشده و یا شکایت نکرده و انگیزه مرگ او مشخص نمی باشد.

روز گذشته نیز یک زن ۲۵ ساله به نام زینب، با خوردن دوای مرگ موش در ولسوالی قیصار خودکشی کرده بود.

سرپرست دفتر حقوق بشر، هر چند از قضیه خودکشی زینب در قیصار اظهار بی اطلاعی کرد؛ اما گفت که قضیه شمایل ۲۰ ساله، ۲۹مین مورد قتل و خودکشی زنان است که در فاریاب در سال روان ثبت کرده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement