خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پولیس: در یک هوتل عروسی درشهرکابل اجساد دو دختر یافته شده اند

پولیس: در یک هوتل عروسی درشهرکابل اجساد دو دختر یافته شده اند

Nov 15, 2018 - 18:28

 کابل (پژواک، ۲۴ عقرب ۹۷): پولیس کابل می گویند که از یک هوتل عروسی، جسدهای دو دختر یافته شده و تحقیقات درمورد واقعه ادامه دارد.

بصیرمجاهد سخنگوی زون ۱۰۱ آسمایی پولیس درکابل، به تاریخ ۲۴عقرب، به آژانس خبری پژواک گفت که این واقعه سه شب پیش در هوتل عروسی (ستاره شهر) بوقوع پیوسته است.

موصوف علاوه نموده است که شب هنگام، یک محافظ هوتل متذکره صدای گریه طفل را ازیک اتاق هوتل می شنود وسپس مالک هوتل را مطلع می سازد.

 به قول مجاهد، مالک هوتل به پولیس اطلاع می دهد، پولیس وارد صحنه می شوند و دروازه اتاق را ذریعه ریموت کنترول باز می کند، بعد از بازشدن دروازه، اجساد دو دختر و یکتن دیگر را در حالت بی هوشی درمی یابند.

سخنگوی پولیس می گوید که طفل در اتاق متذکره زنده نجات داده شده و فرد بی هوش شده مدیر هوتل بود که به شفاخانه انتقال یافته است.

موصوف علاوه می کند که بعد از تداوی، درحال حاضر از مدیرهوتل تحقیقات ادامه دارد و بعد از تحقیقات، معلومات بدست آمده با رسانه ها در میان گذاشته خواهد شد.

 مجاهد گفت که اجساد دختران متذکره به طب عدلی انتقال شده اند.

به قول موصوف، شب متذکره درهوتل مراسم عروسی و کدام پروگرام دیگر نبود و گمان برده می شود که درآن جا کارهای غیراخلاقی صورت می گرفت.

اما مولامحمد پیمان مالک هوتل متذکره، به پژواک گفت که یکتن با خانم و یک زن دیگر وارد اتاق متذکره شده بودند که درفرجام هر دو زن جان داده اند.

نامبرده درمورد معلومات بیشتر ارائه نکرد.

 درصفحات شبکه های اجتماعی و گروپ های خبرنگاران درمورد نیز معلومات پخش شده اند و برخی افراد مدعی شده که دختران یادشده مواد نشه یی موسوم به ( تابلیت کا) را خورده اند و درپی آن درگذشته اند.

اما آمار رسمی در مورد ابراز نظر نکرده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement