خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

از اثر حملات هوایی در لغمان و کاپیسا دو طفل و ٨ مخالف مسلح کشته شدند

از اثر حملات هوایی در لغمان و کاپیسا دو طفل و ٨ مخالف مسلح کشته شدند

Nov 26, 2018 - 16:02

جلال آباد (پژواک، ۵ قوس ۹۷): مسئولین اردوی ملی می گویند که در پی حملات هوایی در ولایات لغمان و کاپیسا، ٨ طالب مسلح کشته شده و شماری اسلحه و مقدارى مهمات آنها تخریب گرديده است.

به قول مسئولین، در ولایت کاپیسا دو طفل که به یک مخفیگاه طالبان رفته بودند، در جریان حمله کشته شده اند.

جگرن محمد هارون یوسفزی مسئول مطبوعاتی قول اردوی ۲۰۱ سیلاب در شرق، به تاریخ ۵ قوس، به آژانس خبری پژواک گفت که نیروهای خارجی، دیروز درمنطقه سلینگار مربوط ولسوالی الیشنگ، یک مخفیگاه طالبان مسلح را هدف حمله طیاره بدون سرنشین قرار داده است.

موصوف افزود که دراین حمله، به شمول عبدالجبار قوماندان محلی طالبان، پنج مخالف مسلح کشته شده، اسلحه و مهمات آنها نیز منهدم شده است.

قول اردوی سیلاب همچنان در ولایت کاپیسا نیز ازحمله نیروهای خارجی اطلاع می دهد که طی آن، سه مخالف مسلح و دو طفل کشته شده اند.

مسئول مطبوعاتی قول اردو افزود که حمله درمنطقه توت پانه و شاتوری مربوط ولسوالی تگاب، بر قرارگاه طالبان مسلح انجام شده است.

 به اساس یک خبر دیگر، در ولسوالی های سرکانوى کنر و سرخرود ننگرهار، ۹ تن به اتهام دست داشتن با مخالفین مسلح بازداشت شده اند.

به اساس معلومات، لوای دوم پیاده قول اردوی سیلاب درمنطقه سیدخیل مربوط ولسوالی سرکانو، طی راه اندازی عملیات ۶ مظنون را گرفتارنموده و پولیس قوماندانی امنیه ننگرهار، در مربوطات ولسوالی سرخ رود، سه تن را به اتهام دست داشتن با طالبان مسلح دستگیرنموده است.

طالبان مسلح، تا کنون درمورد ابراز نظر نکرده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement