خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در فراه ٢٢ پوليس کشته و پنج تن ديگر آنان زخمى شده اند

در فراه ٢٢ پوليس کشته و پنج تن ديگر آنان زخمى شده اند

Nov 26, 2018 - 09:41

فراه (پژواک، ٥ قوس ۹۷): در يک کمين طالبان در مرکز فراه ٢٢ پوليس به شمول قوماندان قطعۀ منتظرۀ پوليس در فراه و قوماندان امنيه جديد ولسوالى جوين اين ولايت کشته و پنج تن ديگر آنان زخمى شده اند.

یک افسر قومندانی امنیه فراه که نخواست نامش در گزارش ذکر شود، به آژانس خبرى پژواک گفت که نیروهای امنیتی با استفاده از پنج موتر شخصی می خواستند از مرکز فراه به هدف معرفى محمد اقبال قوماندان جدید امنیه ولسوالی جوین اين ولایت، عازم آن ولسوالی شوند.

او مى گويد که اين نيروها حوالى ساعت پنج بعد از ظهر ديروز در قریه تخت و تیوسک مربوط حومه مرکز فراه با کمین طالبان مسلح روبرو شدند.

به گفتۀ وى، در اين رويداد ١٧ پوليس به شمول محمد اقبال قوماندان جديد امنيه جوين کشته و پنج پوليس به شمول حاجی قادرجان معاون آمریت امنیت قومندانی امنیه فراه زخمى شده اند.

اما دادالله قانع عضو شوراى ولايتى فراه مى گويد که در اين کمين ٢٢ پوليس به شمول شهباز باتور قوماندان قطعه منتظره پوليس در فراه و محمد اقبال قوماندان جديد امنيه جوين کشته شده و پنج پوليس به شمول قادرجان معاون آمریت امنیت قومندانی امنیه اين ولايت زخمى شده اند.

يک کارمند بخش سردخانه شفاخانه ولايتى فراه مى گويد که اجساد اين ٢٢ تن به اين شفاخانه انتقال گرديده است.

همچنان يک منبع ديگر در اين شفاخانه گفت که پنج پوليسِ زخمى شده در اين رويداد، به اين شفاخانه انتقال يافته و وضعيت صحى آنان نگران کننده نيست.

محب الله محب سخنگوی قوماندانی امنیه فراه بدون ارایه جزییات مى گويد که در اين درگيرى به نیروهای امنیتی و طالبان تلفات وارد گردیده است.

قاری یوسف احمدی سخنگوی طالبان مى گويد که در کمین يادشده طالبان، ۲۰ تن از نيروهاى امنيتى کشته شده و چهار موتر اين نيروها نيز از بين رفته است.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement