خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

خلیلزاد در موردسفرهای جدیدش به رئیس جمهور غنى معلومات داد

خلیلزاد در موردسفرهای جدیدش به رئیس جمهور غنى معلومات داد

Dec 06, 2018 - 13:52

کابل (پژواک، ١٥قوس ٩٧) : زلمی خلیلزاد نماينده خاص امريکا در مورد صلح افغانستان در خصوص سفرهای جدیدش به شماری از کشورهای منطقه، به رئیس جمهور غنى معلومات داد.

در يک خبرنامه که امروز از ارگ رياست جمهورى منتشر شده، آمده است که محمد اشرف غنی رئیس جمهور کشور قبل از ظهر امروز با داکتر زلمی خلیل‌زاد نمایندۀ خاص وزارت امور خارجه ایالات متحدۀ امریکا در خصوص صلح افغانستان، دیدار کرد.

منبع گفته است، در این دیدار که در قصر گلخانۀ ارگ انجام شد و داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرائیه نیز حضور داشت، خلیلزاد در رابطه به سفرهایش به شماری از کشورهای منطقه به منظور تلاش های صلح در افغانستان، به رئیس جمهور معلومات داد و در مورد سفرهای آینده اش به منطقه نیز صحبت کرد.

رئیس جمهور غنی ضمن ستایش از تلاش های نمایندۀ خاص وزارت امور خارجه امریکا برای صلح افغانستان، گفت که حکومت افغانستان تیم هیات مذاکره کنندۀ خویش را در کنفرانس ژنیو اعلام کرد و ارادۀ ما برای تامین صلح در افغانستان جدی است.

رئیس جمهور افزود که تلاش های مشترک صلح می تواند ما را برای دست یافتن به یک صلح با عزت و پایدار کمک کند.

خليلزاد بار سوم براى مشوره ها در مورد صلح افغانستان به منطقه آمده است، موصوف سفر اولش را به پاکستان داشت و صبح امروز وارد کابل شده است.

قرار است موصوف به بلجيم، قطر، امارات متحده عربى، ازبکستان و ترکمنستان نيز سفر نمايد.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement