خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در جوزجان به طالبان تلفات وارد شده است

در جوزجان به طالبان تلفات وارد شده است

Dec 06, 2018 - 17:11

شبرغان(پژواک، ۱۵ قوس ۹۷): پولیس جوزجان می گوید که در حملات نیروهای هوایی در ولسوالی فیض آباد این ولایت، سه مخالف مسلح دولت کشته و سه تن دیگر آن ها زخمی شده اند.

سمونوال کمال الدین یاور آمر امنیت قوماندانی امنیه ولایت جوزجان، به آژانس خبری پژواک گفت که حوالی ظهر امروز  طیاره های بی پیلوت با اجرای حملات هوایی بالای یک موتر طالبان در قریه کوکلداش ولسوالی فیض آباد تلفاتی را بر این گروه وارد نموده است.

موصوف افزود که در این حمله سه طالب به شمول ملا رازق برادر ملا نبی معاون ولسوال نامنهاد طالبان برای ولسوالی فیض آباد کشته شده و سه تن دیگر آنان جراحت برداشته اند.

او گفت که شب گذشته نیز نیروهای اردوی ملی با هلی­کوپتر یک مرد مشکوک را از روستای «مِیملِیک» ولسوالی فیض آباد با خود برده اند، اما هویت این مرد تاکنون مشخص نشده است.

با این حال، الله بیرن قوماندان نیروهای خیزش مردمی در قریه کوکلداش می گوید: «تعداد افراد کشته شده طالبان در حمله امروز طیاره های بی پیلوت بیشتر از رقمی است که نیروهای پولیس آن را بیان می کنند.»

موصوف افزود: «حداقل ده تن از طالبان در این حمله کشته و زخمی شده اند.»

روستای کوکلداش در ده کیلومتری غرب ولسوالی فیض  آباد موقعیت دارد که نیروهای طالبان تاکنون ضمن حمله های متعدد خواسته اند، این منطقه را تسخیر کنند که موفق به گرفتن این محل نشده اند.

تا کنون در مورد این رویداد طالبان ابراز نظر نکرده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement