خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

به شمول طراح حملات انتحاری ۱۶ عضو داعش کشته شدند

به شمول طراح حملات انتحاری ۱۶ عضو داعش کشته شدند

Dec 29, 2018 - 14:18

جلال آباد (پژواک، ۸ جدی ۹۷): مسئولین ولایت ننگرهار میگویند که در جریان عملیات نیروهای خاص امنیت ملی در ولسوالی اچین، ۱۶ تن این گروه کشته شده اند.

عطاالله خوگیانی سخنگوی والی ننگرهار، به تاریخ ۸ جدی، به آژانس خبری پژواک گفت که نیروهای خاص قطعه ۰۲ امنیت ملی، دیشب در منطقه چونگشی خولی مربوط قریه باندر ولسوالی اچین، عملیات انجام داده اند.

نامبرده علاوه کرد که در عملیات ویژه متذکره، به شمول خطاب باجوری یکتن از قوماندانان پاکستانی گروه داعش، ۱۶ تن آنها جان باخته اند.

به قول موصوف، در میان کشته شدگان پلان کننده حملات انتحاری نیز شامل است، که برای حمله بر شهر جلال آباد و مناطق دیگراین ولایت، پلان های حملات بزرگ انتحاری را ترتیب داده است.

به اساس معلومات نامبرده، نیروهای عملیات کننده از حمایت هوایی نیز بهره مند بودند و در جریان عملیات به نیروهای امنیتی و اهالی منطقه آسیبی وارد نشده است.

بر بنیاد یک خبر دیگر، مسئولین می گویند که نیروهای خاص یادشده، در ولسوالی نازیان نیز عملیات انجام داده و یک عضو مهم داعش را کشته اند.

عطاالله خوگیانی سخنگوی والی گفت که عملیات دیشب، در منطقه لندی این ولسوالی راه اندازی شد که یک عضو فعال و مهم گروه داعش درآن از پا درآمده، سلاح و مهماتش به دست نیروهای امنیتی افتاده است.

گروه داعش، تاکنون در مورد به رسانه ها چیزی نگفته است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement