خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

طالبان ٦ تن از نیروهای خيزش مردمى را در جوزجان کشته اند

طالبان ٦ تن از نیروهای خيزش مردمى را در جوزجان کشته اند

Jan 11, 2019 - 14:01

شبرغان(پژواک، ۲۱ جدی ۹۷): مقامات ولایت جوزجان می گویند که در حملۀ طالبان بالای پوسته نیروهای خیزش مردمی در قریه کوکلداش ولسوالی فیض آباد، شش تن از این نیروها کشته شدند و طالبان چهارتن دیگر آنان را با خود برده اند.

مسعود ندیم سخنگو قوماندانی امنیه جوزجان می گوید که چهار تن از نیروی های پوسته ظاهر بنگی، با طالبان رابطه پنهانی داشتند و شش تن از سربازان پوسته دیگر را دعوت کرده بودند.

او افزود که طالبان بالاى آنها حمله کرده اند، که در نتیجه این درگیری، شش تن از نیروهای خيزش مردمى کشته شده و این چهار تن دیگر، با تمامی تجهیزات نظامی به طالبان پيوسته اند.

الله بیرن قوماندان نیرو های خیزش مردمی قریه کوکلداش گفت: "شب به ما نیروهای کمکی نرسید و صبح امروز، قوماندان امنیه ولسوالی با چند عراده تانک به اینجا رسیدند، که آمدن آنها اکنون دردی را دوا نمی کند."

ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان، در یک پیام گفته است که در درگیری شب گذشته در پوسته ظاهر بنگی واقع قریه کوکلداش، هشت سرباز کشته شده اند.

وی افزوده است که یک قبضه راکت انداز، شش میل کلاشنکوف، یک قبضه بم افگن، یک میل آتش انداز، یک میل صد تکه و یک عراده موترسایکل را طالبان با خود برده اند.

این در حالیست که دو روز قبل نیز در قریه علی آباد این ولسوالی، طالبان پنج تن از منسوبین نیرو های خیزش مردمی را کشتند و یک عراده هاموی آنها را با خود بردند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement