خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

٧ مخالف مسلح در ننگرهار کشته شده و ٧ تن دیگر بازداشت گرديده اند

٧ مخالف مسلح در ننگرهار کشته شده و ٧ تن دیگر بازداشت گرديده اند

Jan 11, 2019 - 12:05

جلال آباد (پژواک، ۲۱ جدی ۹۷): مسئولین ولایت ننگرهار میگویند که در نتیجه حملات نیروهای افغان و خارجی، ٧ مخالف مسلح کشته شده و ٧ تن دیگر شان بازداشت گردیده اند.

عطاالله خوگیانی سخنگوی والی ننگرهار، به آژانس خبری پژواک گفت که در نتیجه عملیات موظفین ریاست امنیت ملی در مربوطات این ولایت،  به شمول یک قوماندان، پنج طالب مسلح و دو داعشی دستگیر شده اند.

بر اساس معلومات نامبرده؛ مخالفین مسلح یادشده؛ از مربوطات شهر جلال آباد، ولسوالى هاى خوگیانی، شنیوار، دوربابا، و بتی کوت حین انجام اعمال تخریبی و تروریستی دستگیر شده اند.

وی افزود که در جمع دستگیر شده گان؛ یک قوماندان طالبان و سه عضو شان، و همچنین دو عضو شبکه شهری افراد مسلح داعش شامل اند.

خوگیانی علاوه کرد که از نزد اعضای شبکه شهری داعش، سه تفنگچه که یکی دارای صداخفه کن است، و یک کلاشنکوف به دست آمده که میخواستند در شهر جلال آباد کارمندان دولتی را ترور کنند.

وی افزود که مخالفین مسلح دستگیر شده، به جرم شان اعتراف کرده اند و در تحت بازجویی و سوالات دیگر ریاست امنیت ملی قرار دارند.

بر اساس یک خبر دیگر؛ در نتیجه حمله طیاره بی پیلوت نیروهای خارجی در ولسوالی هسکه مینه ننگرهار، به هشت داعشی مسلح تلفات و جراحات وارد شده است.

جگرن محمد هارون یوسفزی سخنگوی قول اردوی ٢٠١ سیلاب در شرق، به پژواک گفت که این حمله شب گذشته در منطقه "نری اوبو" واقع ولسوالی هسکه مینه، بر مرکز داعش انجام شده، که در آن ٧ فرد مسلح کشته شده و یک تن دیگر شان زخم برداشته است.

داعش و طالبان مسلح، تا کنون در مورد به رسانه ها چیزی نگفته اند.

 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement