خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

شوراى امنيت ملى: زندگی آینده شهروندان مصوون‌تر خواهد شد

شوراى امنيت ملى: زندگی آینده شهروندان مصوون‌تر خواهد شد

Jan 17, 2019 - 20:19

کابل (پژواک،۲۷جدی۹۷): شوراى امنيت ملى می گوید که برای بهبود وضعیت در آینده، آمادگی های لازم گرفته شده که می تواند زندگی شهروندان را مصوون‌تر سازد.

در خبرنامه ای که از سوی دفتر مطبوعاتی شورای امنیت ملی به آژانس خبری پژواک رسیده، آمده است که این موضوع در جلسه سکتور امنیتی امروز پنجشنه ابراز گردید.

این جلسه که به رهبری داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی افغانستان و با حضور سرپرستان وزارت های دفاع ملی، امور داخله، روسای عمومی ارگان های محلی و امنیت ملی برګزار ګردیده بود در آن وضعیت جنگ کنونی در افغانستان را مورد بررسی قرار داد.

در خبرنامه آمده است که در جلسه یاد شده ضمن بررسی ابعاد مختلف جنگ در کشور تأکید کرد که برای بهبود وضعیت در آینده، آمادگی های لازم گرفته شده است که می تواند زندگی شهروندان را مصوون‌تر سازد.

همچنان در خبرنامه تذکر رفته است که نیروهای امنیتی و دفاعی با تمام توان در هرکجا دشمنان آرامش مردم را هدف قرار می دهند و مانع رسیدن به اهداف شوم آنان می شوند.

در ادامه، رهبری سکتور امنیتی در مورد اوضاع عمومی امنیتی به شمول دستاوردها و مشکلات قوای امنیتی و دفاعی به جلسه گزارش دادند که برعلاوه تقدیر و ستایش از قربانی ها و تلاش های این نیروها در راستای دفاع از وطن، بر تأمین امنیت شهروندان و سرکوب دشمنان مردم تأکید شد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement