خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

امنیت ملی: به شمول دو تبعۀ پاکستان، سه مهاجم انتحاری را گرفتار نمودیم

امنیت ملی: به شمول دو تبعۀ پاکستان، سه مهاجم انتحاری را گرفتار نمودیم

Jan 23, 2019 - 16:24

جلال آباد (پژواک، ۳ دلو ۹۷): ریاست امنیت ملی ننگرهار میگوید که از یک حملۀ گروهی بر یک ساختمان مهم دولتی در شهرجلال آباد، جلوگیری کرده و به شمول دو تبعۀ پاکستان، سه مهاجم انتحاری را بازداشت نموده اند.

اداره متذکره، همچنان در پیوند به مواردى چون قاچاق اسلحه، روابط با مخالفین مسلح و آدم ربایی، از دستگیری سه تن دیگر نیز خبر داد.

ریاست امنیت ملی ننگرهار، به تاریخ ۳ دلو، افراد بازداشت شده، اسلحه و مهمات ضبط شده را به رسانه ها نشان داد.

خبرنامه اى که از سوی ریاست امنیت ملی، به آژانس خبری پژواک مواصلت ورزیده، نگاشته است که غلام جان مسکونه ولسوالی نرنگ کنر و ساجد و مسلم اتباع پاکستانی را در پیوند به حمله بر یک ساختمان مهم دولتی در شهر جلال آباد گرفتار نموده اند.

به نقل از خبرنامه، از نزد افراد متذکره، دو واسکت حملات انتحاری، کپسول های ماین ها، کمپیوتر و وسایل دیگر نیز به دست آمده اند.

همچنان در خبرنامه درج است که موظفین امنیت ملی، طی عملیاتى در منطقه گردی غوث ولسوالی مومنددره، از یک منزل ۲۴ میل کلاشنکوف، ۱۰ میل تفنگچه، هزاران فیرمرمی، شاژورها، پلیت های جعلی موترها و مواد مخدر را نیز به دست آورده اند.

 درخبرنامه افزوده شده است که در پوسته تلاشی ثمرخیل ولسوالی بهسود، ۳۵ میل تفنگچه را از یک موتر ضبط نموده و همچنان در ولسوالی سرخرود، یک عضو فعال طالبان و یک عضو گروه آدم ربایان نیز گرفتارشده است.

شایان ذکراست که نیروهای اردوی ملی، دیروز در ننگرهار، از یک موتر کرولا ۳۷ میل تفنگچه را به دست آورده اند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement