خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در یک حادثۀ ترافیکی در جوزجان، شش عضو یک خانواده جان باختند

حوادث

ارشيف

در یک حادثۀ ترافیکی در جوزجان، شش عضو یک خانواده جان باختند

Feb 04, 2019 - 15:05

شبرغان(پژواک، ۱۵ دلو ۹۷): مقام های محلی در جوزجان می گویند که در یک حادثۀ ترافیکی در شاهراه شبرغان – مزارشریف، شش عضو یک خانواده و رانندۀ موتر حامل آنان، جان شان را از دست داده اند.

فریدون انیق سخنگوی والی جوزجان، به آژانس خبری پژواک گفت که این رویداد ترافیکی، حوالی ساعت ۹:۰۰ صبح امروز در ساحه چِغچِی در مربوطات شهر شبرغان، هنگامی به وقوع پیوسته که موتر کرولای حامل این خانواده هفت نفری، با موتر تانکر تیل برخورد کرده است.

به گفته وی؛ سه زن، دو کودک و دو مرد شامل کشته شده گان این رویداد می باشند؛ اما یک کودک این خانواده که زخمی شده است، وضعیت صحی اش خوب نمی باشد.

او خاطر نشان کرد که تیم بررسی مدیریت ترافیک، به محل اعزام شده است تا در این مورد تحقیق کند.

موصوف افزود: «اجساد جان باختگان این حادثه، با یک مجروح به شفاخانه ولایتی انتقال داده شده است.»

لمری څارن محمد سرور خوشیوال آمر حادثات مدیریت ترافیک جوزجان گفت: "موتر کرولا که از سوی مزارشریف به طرف شبرغان در حرکت بود، با موتر تانکر برخورد کرده است."

وی افزود: «این واقعه به نسبت عدم رعایت مقررات ترافیکی در ساحه قریه چغچی در مربوطات شهر شبرغان اتفاق افتاده و باعث تلف شدن هفت تن شده، که شش تن آنها مربوط به یک خانواده فاریابی اند و دریور موتر کرولا نیز شامل جان باختگان است.»

به گفته او، بر اساس یافته های پولیس ترافیک، راننده کرولا به دلیل عدم رعایت مقررات ترافیکی و سبقت جویی های بیش از حد، عامل این رویداد پنداشته می شود.

موصوف خاطر نشان کرد که دریور موتر تانکر، به شبرغان انتقال داده شده و به او آسیبی نرسیده است.

داکتر حفیظ الله جمشیدی رئیس صحت عامه ولایت جوزجان گفت که جسد هفت تن به شفاخانه انتقال داده شده و تنها کودک باقی مانده از این خانواده، تحت مراقبت قرار دارد.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement