خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک تن در بلخ، خانم خود را سر بریده است

یک تن در بلخ، خانم خود را سر بریده است

Feb 17, 2019 - 16:28

مزارشریف(پژواک، ۲۸ دلو ۹۷): باشندگان قریه بوکی ولسوالی بلخ ولایت بلخ میگویند که شب گذشته يک تن، خانم ۳۰ سالۀ خویش را سر بریده و با بسیار بی رحمی به قتل رسانده است.

احمد شاه خان باشنده قریه بوکی، به آژانس خبری پژواک گفت که این شخص با این خانم، پنج سال قبل ازدواج نموده که دو طفل نیز دارند.

وی افزود: "روز قبل هنگامی که خانم موصوف، از خانه پدرش به خانه خود آمده است؛ شوهرش با چل و فریب وی را به حویلی دیگری که آنجا هیچ کدام از اعضای این فامیل نبود برده و درآنجا پرخاش نموده بالاخره سرش را از تن جدا کرده است."

نامبرده گفت دلیل اصلی کشته شدن این خانم تا هنوز مشخص نیست؛ اما شاید مشکلات خانوادگی سبب این رویداد شده باشد.

به گفته وی، یک سال قبل، این قاتل در صفوف اردوی ملی اجرای وظیفه مینمود، و گفته میشود که تکلیف عصبی نیز دارد.

محمد ایوب یک باشنده دیگر ولسوالی بلخ، به پژواک گفت که قاتل موصوف را، طالبان با خود برده و گفته اند که او را جزا خواهند داد.

یک منبع امنیتی ولسوالی بلخ، به شرطى که از وی نام گرفته نشود، به پژواک گفت این رویداد بعد از ظهر روز گذشته، به تاریخ (۲۷ دلو)  در قریه بوکی صورت گرفته است.

منبع افزود که قاتل بعد از رویداد، از ساحه فرار نموده است.

عادل شاه عادل سخنگوی قوماندانی امنیه بلخ در مورد این رویداد بی خبرى نموده گفت که از مردم این موضوع را شنیده؛ اما به صورت رسمی برای وی معلومات نرسیده است.

قابل ذکر است که به گفته مسئولین امنیتی؛ دو شب قبل در ترینکوت مرکز ارزگان، یک مخالف مسلح، پدر ۹۲ ساله خویش را به اتهام همکاری با دولت، سر بریده بود.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement