خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

هشت نفر به اتهام آدم‌ربايى درشهر کابل بازداشت شدند

هشت نفر به اتهام آدم‌ربايى درشهر کابل بازداشت شدند

Feb 19, 2019 - 16:08

کابل (پژواک،۳۰دلو۹۷): ریاست عمومی امنیت ملی می گوید که در دو رویداد جداگانه، ۸ تن از اختطافگران در شهر کابل بازداشت گردیده است.

در خبرنامۀ دفتر مطبوعاتی این ریاست که به آژانس خبری پژواک مواصلت ورزیده، گفته شده است که این افراد، در جریان عملیات نیروهای خاص امنیت ملی در مربوطات نواحی پنجم و دوازدهم  شهر کابل گرفتار شده اند.

به نقل از منبع، در عملیات نخست؛ گروه شش نفری از آدم ربایان به سرگروپی محمد یار، یک کودک ده ساله را به نام وسیم الله از مربوطات ناحیه دوازدهم شهر کابل اختطاف و بعدا وی را به قتل رسانده بوده اند.

منبع نوشته است که در پیوند به این قضیه؛ اسامیان هر یک محمد یار، راحت گل مشهور به فرهادی لغمانی، صفت الله، رفیع الله، احمدالله و سید حسین بازداشت و به جرم شان اعتراف کرده اند.

همچنان ریاست عمومی امنیت ملی می گوید که در عملیات دیگر، دو تن از اختطافگران به نام های حبیب الله و احمدضیا در مربوطات ناحیه پنجم شهر کابل بازداشت شده اند.

منبع گفت که این دو تن، هنگامی از سوی موظفين امنیت ملی بازداشت گردیدند که گل احمد منشی صرافی سرای شهزاده را در ناحیه نهم شهر کابل اختطاف نموده و قصد داشتند وی را به ولسوالی جبل سراج ولایت پروان انتقال و نگهداری کنند.

در خبرنامه آمده است که این افراد، در بدل رهائی شخص اختطاف شده؛  از فامیلش پول تقاضا نموده بودند که قبل از اخذ پول، توسط نیروهای عملیاتی ریاست عمومی امنیت ملی، بازداشت و شخص اختطاف شده به فامیلش تسلیم داده شد.

در خبرنامه، زمان این دو رویداد مشخص نشده است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement