خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

۱۷ پروژه آب¬رسانی به هزینه ۱۵ میلیون افغانی در غور به بهره برداری سپرده شد

۱۷ پروژه آب¬رسانی به هزینه ۱۵ میلیون افغانی در غور به بهره برداری سپرده شد

Mar 01, 2019 - 09:59

فیروزکوه(پژواک، ۱۰ حوت ۹۷): کار ۱۷ پروژه آبرسانی برنامۀ ملی میثاق شهروندی، به هزینه حدود ۱۵ میلیون افغانی در ولسوالی لعل و سرجنگل ولایت غور تکمیل و بهره برداری سپرده شد.

کار تطبیق شبکه های آبرسانی شامل اعمار ذخایر آب، اعمار دیوارهای محافظوی، چشمه ها و نصب شیردهن جهت سهولت و استفاده برای ۸۵۷ خانواده می باشد.

خیرمحمد نائبی سرپرست ریاست احیا و انکشاف دهات ولایت غور گفت، کار این پروژه ها در ماه جوزای سال جاری آغاز و به همکاری شوراهای انکشافی وموسسات همکار، این برنامه در مدت ۹ ماه تکمیل گردید.

موصوف افزود که با عملی شدن پروژه های متذکره، فرصت های شغلی مناسب را برای باشنده گان ولسوالی لعل و سرجنگل فراهم کرده بود.

انجنیرامان الله نوری سرپرست دفتر ولایتی برنامه ملی میثاق شهروندی درغور گفت که شوراهای محل در تطبیق پروژه ها و در تامین امنیت آن سهم فعال داشته و با کارمندان این دفتر حین نظارت از جریان کار پروژه های یادشده همکاری لازم نموده و در تطبیق به موقع و با کفیت پروژه ها توجه جدی نموده اند.

ارباب سرور رئیس شورای انکشافی ولسوالی لعل و سرجنگل ضمن قدردانی از کار و فعالیت ریاست احیا و انکشاف دهات غور، تطبیق پروژه های عام المنفعه را در قرا و قصبات مفید و با ارزش دانست.

وی ضمن حمایت از برنامه های انکشافی حکومت، تعهد سپرد که مردم از تمامی پروژه های تکمیل شده حفظ و مراقبت می کنند.

گفتنی است که این نخستین پروژه های برنامه ملی میثاق شهروندی در ولایت غور است که در سال جاری در ولسوالی لعل و سرجنگل تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement