خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

با شفاخانۀ رابعه بلخى کمک صورت گرفت

با شفاخانۀ رابعه بلخى کمک صورت گرفت

Mar 10, 2019 - 18:36

کابل (پژواک، ١٩ حوت ٩٧): بانک اسلامی افغانستان، بخاطر بهبود وضعیت وعرضۀ بهترخدمات صحى، يک مقدار لوازم طبى با شفاخانه رابعه بلخی کمک کرد.

شفاخانه رابعه بلخی، ازمزدحم ترین شفاخانه های نسایی ولادی شهر کابل به شمار میرود که در یک شبانه روز، حدود ۹۰۰ مریض در این شفاخانه مراجعه می‌نمایند.

سلیم رحیمی رئیس بازاریابی بانک اسلامی در  نشستى که به مناسبت تجلیل از روز جهانى زن در شفاخانه رابعه بلخی برگزار شد، گفت که آنان با شفاخانه رابعه بلخی لوازم طبى دو عملیاتخانه را کمک کردند.

  به گفتۀ اين منبع بانک اسلامی، اين لوازم طبى شامل مواد مورد ضرورت چپرکت های عملیات وبرخى وسايل ضروری  براى رفع نيازمندى وضعيت عاجل مريضان ، مى باشد.

 موصوف از نصب برخى پوستر ها دردهليز هاى شفاخانه رابعه بلخى نيزياد کرد که مريضان با تماشاى اين پوستر ها وتصاوير از روحیه شاد برخوردار ميشوند .

رحیمی دربخشى ازصحبت هايش ، کارکردهاى داکتران ونرس هاى مجرب اين شفاخانه را ستود وگفت که ازسوى  بانک اسلامى افغانستان براى ٧٠ داکتر ونرس اين شفاخانه که درانجام وظايف، ازخود شايستگى تبارز داده اند تحايفى توزيع گرديد.

 برپايۀ معلومات منبع، بانک اسلامی افغانستان به هدف سهولت درامورتجارتى قراراست خدماتى را به زنان متشبث عرضه کند .

او گفت که درحال حاضر دو نماینده گی اين بانک در شهرنو و مکروریان شهر کابل  فعاليت داشته و قرار است در آینده نزدیک، این خدمات برای  زنان متشبث  ولایات  عرضه گردد .

حدیثه یک تن از داکتران شفاخانه رابعه بلخی، به آژانس خبرى پژواک گفت که این کمکها باعث بهبود وضعیت شفاخانه رابعه بلخی می شود.

وى افزود که زنان افغانستان، توانایی مدیریت و رهبری جامعه را دارند و باید آنها مورد حمایت قرار گیرند.

به گفتۀ موصوف، حضور زنان در پست‌های عمده نشان دهنده این است که مسئله مشارکت زنان در دولت پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته؛ به طوری که حالا گماشتن یک زن در یک مقام بلند دولتی برای کسی، حرف تازه‌ای نیست.

این در حالیست که گفته می‌شود در حال حاضر خدمات بانک‌داری اسلامی  که در بسیاری از کشورهای توسعه یافته، در گسترش فعالیت‌های اقتصادی در این کشورها نقش اساسی دارند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan