خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

معاون پیشین شورای ولایتی بغلان در کابل بازداشت شد

معاون پیشین شورای ولایتی بغلان در کابل بازداشت شد

Mar 26, 2019 - 09:23

کابل (پژواک، ۶ حمل ۹۸): وزارت داخله می گوید، معاون پيشين شورای ولایتی بغلان که فرد مسلح غیر مسئول و زورگو نیز می باشد، از سوی منسوبين این وزارت بازداشت شد.

نصرت رحیمی سرپرست دفتر سخنگوی وزارت امور داخله در صفحه فیسبوک اش نوشته است: «محبوب الله غفاری يكی از افراد مسلح غير مسئول و زورگو كه در یک قضيه قتل نیز متهم می باشد، دیروز در ناحيه دهم شهر كابل از سوی پوليس مبارزه با جرايم جنايی وزارت امور داخله شناسايی و بازداشت شد.»

وی علاوه کرد که فرد مظنون به اساس قرار څارنوالی تحت تعقیب پولیس قرار داشت و قبل از اين از چندين جلب پوليس بی اعتنايی نموده بود که سر انجام بازداشت شد.

این در حالی است که در ابلاغیه وزارت امور داخله امده که بمنظور تامین امنیت مردم با عزت افغانستان، با جدیت و وضاحت ابلاغ می گردد که افراد مسلح غیر مسئول، قانون شکن و زورگو، پس از این در هیچ ولایت کشور گشت و گذار کرده نمی‌ توانند.

همچنان وزارت امور داخله گفته که علاوه بر انتشار لست ۲۲۲ نفری، ده ها تن از مجرمین ردۀ بالاتر که زیر پیگیرد پولیس قرار دارند و آن هایی که علنی در دفاع از جنایت پیشه ها به تحریک مردم متوسل شده و می شوند نیز شناسایی گرديده  و با آن ها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement