خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دوازدهمین دور مسابقات پرورش اندام و فتنس درکابل آغاز شد

دوازدهمین دور مسابقات پرورش اندام و فتنس درکابل آغاز شد

Apr 11, 2019 - 14:42

کابل (پژواک، ۲۲ حمل ۹۸): دوازدهمین دور مسابقات پرورش اندام و فتنس برای شناسایی چهره های برتر وراه يابى درمسابقات تیم هاى ملی و مسابقات بین المللی امروز درکابل رسما آغاز شد.

نورالله شیرزاد معاون فدراسیون ملی پرورش اندام و فتنس و سرمربی تیم ملی پرورش اندام گفت که اين مسابقات براساس تقویم همه ساله فدراسیون ملی پرورش اندام و فتنس آغاز شده است.

وی با بيان اينکه دراین مسابقات ورزشکاران از چهار زون کابل اشتراک کرده وتا ۱۲ ماه ثور سال جاری ادامه خواهد داشت، افزود که در مرحله اول ورزشکاران زون شمال کابل باهم رقابت می کنند .

براساس معلومات شیرزاد،درمسابقات زون شمال کابل که امروز برگزار شده، ۳۱۵ ورزشکار در ده کتگوری وزنی بخش پرورش اندام و سه کتگوری بخش فتنس از ۳۷ کلپ مختلف شمال کابل اشتراک کرده اند.

موصوف گفت که از هرکتگوری پنج ورزشکاربرتر در مسابقات تیم ملی که در ماه اسد برگزارخواهد شد راه یافته و با هم رقابت خواهند کرد.

بگفتۀ شيرزاد، علاوه بر این مسابقات قراراست درهمين دورشتۀ ورزشى، مسابقات منتخبی در ولایت هاى کشور نیز برگزارگردد تا چهره های برتر از ولایات نیز در مسابقات تیم ملی کشور معرفى گردند .

موصوف، هدف برگزاری این مسابقات را تشویق ورزشکاران جوان و شناسایی چهره های برتر در مسابقات تیم ملی پرورش اندام و فتنس و مسابقات بین المللی عنوان کرد.

وی درادامه افزود، درنظراست يکتعداد ازاين ورزشکاران که درمسابقات فعلى درخشش چشمگيرداشته باشند در مسابقات جنوب آسیا در کشور نیپال، مسابقات آسیایی در کشور چین و مسابقات جهانی در کشور کوریایی جنوبی که قرار است در سال جاری برگزار شود، به نمایندگی از افغانستان اشتراک نمايند .

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement