خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

سارق موبایل به یک ونیم سال حبس محکوم شد

سارق موبایل به یک ونیم سال حبس محکوم شد

Apr 18, 2019 - 14:07

 

جلال آباد (پژواک، ۲۹حمل ۹۸): محکمه شهری ننگرهار، به شمول ۴ خانم، ۱۴ تن را به ارتکاب جرایم مختلف، به حبس محکوم نمود، که از جمع آنها یکتن به جرم سرقت موبايل، به یک ونیم سال حبس محکوم شده است.

خبرنامه اى که به تاریخ ۲۹ حمل از سوی مقام ولایت ننگرهار پخش شده، می نگارد که دیوان ابتدایی جزاى محکمه شهری جلال آباد؛ به ارتکاب جرایم، قتل، زنا، زمینه سازى برای زنا، منازعات ذات البینی، سرقت و فروش غیرقانونی، به شمول چهارخانم چهارده تن را به حبس محکوم نمود.

منبع افزوده است که محکمه به شمول یک زن، سه تن را به علت دخالت در یک قضیه، هرکدام را به هشت سال قید تنفیذی محکوم کرد.

همچنان یکتن دیگر، در قضیه سرقت یک سیت موبايل گلکسی، به یک و نیم سال حبس محکوم شد.

درخبرنامه درج است که نشست قضایی علنی، با حضور داشت هیئت قضایی، څارنوال موظف طرفین قضیه و وکلای مدافع، به اتفاق آرا یکتن را به جرم سرقت یک ریکشای هندی، به پنج سال و یکماه حبس تنفیذی محکوم نمود و همچنان به جرم خریداری ریکشای سرقت شده، یکتن دیگر به یک سال حبس محکوم گرديد.

منبع اذعان نموده که محکمه همچنان در قضیه جنگ و مجروحیت، مدت حبس سپری شدۀ دو تن را به حبس تنفیذی محاسبه نموده و به دو سال حبس تعلیقی محکوم کرد.

محکمه ابتدایی جزا همچنان در قضیه زنا، یک تن را به دو سال حبس تنفیذی و سه زن شامل درعین قضیه را به چهارسال حبس تنفیذی و همچنان در همین قضیه زنا، دو تن را به جرم زمینه سازی برای زنا (قوادی)، به دو سال حبس تنفیذی محکوم نمود.

هیئت قضایی نشست علنی گفت که فیصله های انجام شده در خصوص متهمین نهایی نیست و حق استیناف طلبی دارند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement