خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

محب: هيچ کس نمی تواند تیکه دار بانک رای مردم باشد

محب: هيچ کس نمی تواند تیکه دار بانک رای مردم باشد

Apr 18, 2019 - 15:37

 

کابل (پژواک، ٢٩ حمل ٩٨): حمدالله محب مشاور امنيت ملى افغانستان مى گويد که هيچ کس نمی تواند تیکه دار بانک رای مردم باشد؛ زیرا مردم و جوانان، نسبت به اوضاع آگاهی کامل دارند و از رای پاک شان نمایندگی می کنند.

در يک خبرنامه که از طرف شوراى امنيت ملى افغانستان امروز منتشر شده، آمده است که داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی جمهوری اسلامی افغانستان، قبل از ظهر امروز با شماری از جوانان قوم ازبیک در تالار جلسات دفتر شورای امنیت ملی دیدار کرد.

منبع گفته استه که در این دیدار، جمال ناصر فرهمند به نماینده گی از دیگران صحبت نموده گفت که افغانستان در یک مقطع حساس قرار دارد و ما جوانان از هر حرکت ملی گرایانه و برنامه های سازنده حکومت حمایت میکنیم.

وی افزود که لویه جرگه مشورتی صلح، یک اقدام بجا و به موقع از جانب حکومت بوده و ما جوانان از این حرکت جسورانۀ حکومت تمجید نموده و در کنار آن باقی خواهیم ماند.

فرهمند گفت که برای تامین صلح پایدار، از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهیم ورزید و از حکومت خواست تا در جابجای کادرهای ورزیده و مجرب جوان، توجه بیشتر  نماید.

در این دیدار مشاور امنیت ملی کشور، ضمن خوش آمدید به جوانان قوم ازبیک، خواست ها و پیشنهادات آنان را در عرصه های مختلف، استماع نمود.

موصوف گفت: "نسل ما نسل جنگ است و ما از جنگ و ویرانی ها تا اینجا رسیده ایم، جنگ امروز جنگ ما نیست، بلکه این جنگ بالای افغانها تحمیل شده است."

داکتر محب افزود که اکنون وضعیت تغییر کرده و کسی نمی تواند تیکه دار بانک رای مردم باشد؛ زیرا مردم و جوانان، نسبت به اوضاع آگاهی کامل دارند و از رای پاک شان نمایندگی می کنند.

مشاور امنیت ملی گفت که پروسه صلح برای همه افغانها مهم است و همۀ ما باید دست به دست هم داده تلاش ورزیم تا آیندۀ مصئون و با ثبات داشته باشیم.

 در اخیر، جوانان قوم ازبیک، ضمن  قدردانی از اظهارات اخیر مشاور امنیت ملی کشور، باردیگر از برنامه های حکومت اعلام حمایت کردند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement