خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

ولسوال نام نهاد طالبان در ولایت هلمند بازداشت شد

ولسوال نام نهاد طالبان در ولایت هلمند بازداشت شد

Apr 21, 2019 - 15:00

کابل (پژواک، ۱ ثور ۹۸): رياست امنيت ملى، ولسوال نام نهاد طالبان در ولایت هلمند را همراه با مقداری جنگ افزار بازداشت کرد و يک ذخیره گاه مهمات، در ولسوالی چهاربرجک نيمروز کشف و ضبط گرديد.

در خبرنامۀ اين ریاست که امروز به آژانس خبری پژواک رسیده، آمده است که نیروهای قطعات خاص ریاست عمومی امنیت ملی، در یک عملیات ویژه ملا عبدالغفور فرزند ملا صفت ولسوال نام نهاد گروه طالبان برای ولسوالی موسی قلعه را از مربوطات  آن ولسوالی بازداشت نموده است.

منبع افزود که از نزد فرد بازداشت شده، ۳ میل کلاشنکوف، یک میل تفنگچه، ششصد کیلو گرام مواد انفجاریه، یک عراده موتر، یک عراده موترسایکل، ده ها جلد اوراق تبلیغاتی و یک پایه مخابره ایکم به دست آمده است.

در خبرنامه، از زمان دستگیری ولسوال نام نهاد طالبان برای ولسوالی موسی قلعه ذکر نشده است.

ازسوى ديگر، پولیس نیمروز یک ذخیره گاه مهمات در ولسوالی چاربرجک این ولایت را کشف و خنثی نموده است.

به اساس معلومات مسئولان امنيتى اين ولايت، در اين ذخيرگاه ۲۱ مرمی هاوان، هفت مرمی «توپ ۸۲»، ۳۵۰ مرمی دهشکه، یکصد وسیله پرتاب بم نارنجک و سه حلقه ماین ضد وسایط بوده است.

محمد ابراهیم امینی مسئول دفتر مطبوعاتی قوماندانی امنیه نیمروز گفت که در اثر سعی و تلاش پولیس قومندانی امنیه نیمروز، یک ذخیره گاه بزرگ مهمات در ولسوالی چاربرجک نیمروز کشف و توسط تیم انجنيری خنثی و انفجار داده شد که با کشف مواد متذکره، از وقوع یک حادثه خونین جلوگیری به عمل آمد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement