خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

درگیری ها در شهر فیض آباد بدخشان ۴ کشته برجا گذاشت

درگیری ها در شهر فیض آباد بدخشان ۴ کشته برجا گذاشت

Apr 22, 2019 - 13:30

 

فیض آباد/ فراه(پژواک، ۲ ثور ۹۸): در حملۀ طالبان بالای حوزه ششم امنیتی در حومۀ شهر فیض آباد، دو نیروی خیزش مردمی و دو طالب کشته شده و در حمله طيارۀ بى سرنشين در فراه، سه تن جان باخته اند.

ثناءالله روحانی سخنگوی قوماندانی امنیه بدخشان، به آژانس خبری پژواک گفت که حملۀ مخالفین مسلح دولت، حوالی ساعت ۸:۰۰ صبح امروز آغاز و تا ساعت ۱۰:۰۰ ادامه داشت، با رسیدن نیروهای کمکی پایان یافت.

موصوف افزود که در نتیجه این درگیری، دو نیروی خیزش مردمی و دو طالب کشته و یک مخالف مسلح دیگر زخمی شده است.

وی علاوه کرد که این درگیری، در مربوطات حوزه ششم امنیتی پولیس، در ده کیلومتری شمال شهر فیض آباد در قریه دوآبه به وقوع پیوسته است.

طالبان، در این مورد تا به حال ابراز نظر نکرده اند.

طبق يک خبرديگر، در حمله طيارۀ بى سرنشين در فراه سه تن جان باختند.

قوماندانى امنيه فراه مى گويد که در حمله طيارۀ بى سرنشين در ولسوالى شيبکوه فراه سه طالب مسلح کشته شده؛ اما طالبان مى گويند که يک تن از کشته شده گان، استاد و دو تن شاگردان مدرسه بودند.  

مُحب الله محب سخنگوى قومندانى امنيه فراه گفت که شب گذشته زمانى كه يك موتر طالبان كه در آن سه تن از قريه دورجو، به قريه الياس آباد ولسوالى شيبكوه در حال حركت بودند، هدف حمله طياره بدون سرنشين قرار گرفت.

به گفته او در اين حمله، سه مخالف مسلح دولت كشته شده و موتر آنها نيز از بين رفته است. 

اما طالبان مى گويند که در اين حمله، يک استاد مدرسۀ دينى (مولوى عبدالجليل) و دو تن از شاگردان مدرسه (عبدالناصر و هدايت الله) جان باخته اند و موتر حامل آنها از بين رفته است. 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement