خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

کرکت بورد افغانستان تيم ملى را براى جام جهانی اعلام نمود

کرکت بورد افغانستان تيم ملى را براى جام جهانی اعلام نمود

Apr 22, 2019 - 11:14

کابل (پژواک، ٢ ثور ٩٨) کمیته گزینش کریکت بورد افغانستان، برای جام جهانى کرکت يک روزه تیم ملی را اعلام نمود.

قرار است جام جهانى کرکت يک روزه، ماه آينده (٣٩ روز بعد) در انگلستان با اشتراک ١٢ کشور آغاز شود.

در يک خبرنامه که از طرف کرکت بورد افغانستان، امروز ٢ ثور به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، آمده است که این تیم از میان ۲۳ بازیکن که در حال حاضر در افریقای جنوبی مصروف تمرينات هستند؛ انتخاب شده اند.

منبع افزوده است که در این کمپ تمریناتی فتنس، ظرفيت و بازى ارزیابی شده که در نتیجه بازیکنان موفق از سوی کمیته گزینش کریکت بورد افغانستان انتخاب شده و به گفته اعضای این کمیته، تیم مذکور در نتیجه ارزیابی شش ماهه انتخاب شده اند.

در این تیم پانزده نفری که براى جام جهانى اعلان شده، گلبدین نایب به حیث کپتان، شهزاد محمدی ، نورعلي زدران حضرت الله جاجی، رحمت شاه، اصغر افغان، حشمت الله شهیدی، نجیب الله زدران، سمیع الله شینواری، محمد نبی، راشدخان ارمان، دولت زدران، آفتاب عالم، حمید حسن و مجیب زدران شامل هستند.

همچنان سه بازیکن دیگر به حیث بازیکنان احتیاطی در نظر گرفته شده که در میان آنها اکرام علی خیل، کریم جنت و سعید شیرزاد شامل میباشند.

دولت خان احمدزی رییس کمیته گزینش کریکت بورد افغانستان گفته است که همه بازیکنان در نتیجه آماده گی ها و سلسله شش ماهه انتخاب شده اند و هدف اساسی ما نیز به دست آوردن موفقیتهای بیشتر میباشد، گرچه در جام بین المللی تیمهای موفق موجود هستند؛ اما امید که تیم افغانستان نیز در میان آنها خوب بدرخشد.

موصوف افزود: "به حیث مسئول کمیته گزینش مسئولیت داشتم، تا یک تیم موفق را انتخاب نمایم، موانع زیاد در پیش رو داشتیم؛ اما از میان شان بازیکنان موفق انتخاب نمودیم، تجارب، توازن مسابقه، اقلیم و کارکردگی آنان در نظر گرفته شده اند، که از میان آنان هر بازیکن از خود توانایی نشان خواهد داد."

وى گفت که بازگشت حمید یک مژده خاص بوده؛ اما برعلاوۀ آن نیز فتنس و توانایی وی را در مسابقات آینده ارزیابی میکنیم.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement