خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

جمعی از کارگران در ولایت نیمروز دست به اعتراض زدند

جمعی از کارگران در ولایت نیمروز دست به اعتراض زدند

May 18, 2019 - 17:03

 زرنج (پژواک، ٢٨ ثور ٩٨): کارگران و کسبه کاران پل ابریشم منطقه مرزی بین افغانستان و ایران، در مقابل دروازه شورای ولایتی، به دلیل منع نمودن واردات تیل و مواد خوراکی از کشور ایران، دست به اعتراض زدند. 

جمعه خان یکتن از کارگران معترض به آژانس خبرى پژواک گفت کارگران و کسبه کارانی که از طریق پل ابریشم تیل و مواد خوراکی را از کشور ایران وارد شهر زرنج می نمودند، توسط مسوولین کمیساری منع گردیده، که این امر خشم آنها را برانگیخته و خواهان حل مشکل شان هستند.

غلام نبی يکتن ديگر از معترضین، بیکاری را عامل سرقت ها، ناامنی و فساد عنوان نموده و از مسوولین خواستار رسیدگی هرچه عاجل و حل مشکلات شان گردید.

اعتراض کنندگان گفتند درحالی به پل ابریشم کار می نمایند که هرگونه بد رفتاری را متحمل شده و از بیکاری و مجبوری در پل ابریشم کاروبار می نمایند.

نعمت الله عضو شورای ولایتی گفت که موضوع را بطور جدی مورد پیگیری قرار خواهد داد و با دو طرف مورد ادعا، صحبت های همه جانبه صورت خواهد گرفت.

اما سمونوال حمید الله صمدی کمیسار پل  ابریشم ولایت نیمروز، تصمیم اتخاذ شده را نپرداختن مالیه کسبه کاران، بی نظمی و ازدحام بیش از حد عنوان نموده و اقدام شانرا مطابق قانون خواند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement