خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

روی طرح جدید چگونگی تقسیم غزنی به حوزه های انتخاباتی کار صورت می گیرد

روی طرح جدید چگونگی تقسیم غزنی به حوزه های انتخاباتی کار صورت می گیرد

May 22, 2019 - 16:21

کابل (پژواک، اول جوزا ۹۸): در جلسۀ شورای امنیت ملی، به معاون دوم ریاست جمهوری و معاون اول ریاست اجرایی حکومت، وظیفه سپرده شد تا روی طرح جدید چگونگی تقسیم غزنی به حوزه های انتخاباتی کار کنند.

در خبرنامه دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری که به آژانس خبری پژواک مواصلت ورزیده، آمده است که در جلسۀ شورای امنیت ملی که تحت ریاست رئیس جمهور محمد اشرف غنی، قبل از ظهر امروز در قصر دلگشای ارگ  برگزار گردیده بود، ابتدا در رابطه به انتخابات غزنی به تفصیل بحث صورت گرفته است.

منبع نگآشته است این جلسه که با ترکیب پیشبینی شده در قانون انتخابات برگزار شده بود، در آن به معاون دوم ریاست جمهوری و معاون اول ریاست اجرائی وظیفه سپرده شد تا طرح جدیدى را که ولایت غزنی را از لحاظ حوزه های انتخاباتی تقسیم نماید، به جلسۀ آیندۀ شورای امنیت ملی جهت تصویب ارائه کند.

خبرنامه تصریح کرده که در جلسه، به ادارۀ مستقل ارگان های محل و ادارۀ مرکزی احصائیه هدایت داده شد که در امر تدوین و کار تخنیکی روی طرح فوق الذکر، با مقام معاونت دوم ریاست جمهوری و معاونت اول ریاست اجرائی همکاری همه جانبه نماید؛ تا در زمینۀ تدوین طرح یادشده تمام معیارها رعایت گردد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement