خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

شورای نامزدان ریاست جمهوری: مردم در مقابل تحرکات غیر قانونی حکومت دست به اعمال خلاف قانون نزنند

شورای نامزدان ریاست جمهوری: مردم در مقابل تحرکات غیر قانونی حکومت دست به اعمال خلاف قانون نزنند

May 22, 2019 - 18:28

کابل (پژواک، اول جوزا ٩٨): شورای نامزدان ریاست جمهوری از مردم خواسته است تا در مقابل تحرکات غیر قانونی حکومت دست به اعمال خلاف قانون نزنند، بلکه به فعالیت های قانونی و مدنی خویش علیه دوام کار غیر قانونی حکومت ادامه دهند.

در خبرنامه اى که از سوى اين شورا به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، آمده است، چنان‌چه دیده شد امروز اول جوزا که مصادف است با پایان دورهٔ کار حکومت وحدت ملی، جاده های کابل در نقاط مختلف شهر توسط حکومت مسدود شد، که این مورد سبب آزار واذیت هم‌وطنان عزیز ما به‌ویژه شهروندان کابل در این ماه مبارک رمضان گردید.

منبع افزوده است که شورای نامزدان ریاست جمهوری پیوسته با نشر اعلامیه های خبری بر اعتراض های قانونی به دور از آزار و اذیت به شهروندان هم‌چنان آسیب نه‌رسیدن به اماکن عامه تاکید کرده است.

منبع مى نويسد، اکنون‌این‌ شورا یک‌بار دیگر‌ از مردم شریف و با عزت افغانستان می‌خواهد که با احترام به قانون‌اساسی کشور تمامی اعتراض های مدنی شان را مطابق با ارزش های قانون انجام دهند، تا جلو دوام کار این حکومت غیرِ قانونی، خودکامه، مستبد، غرق در فساد و تقلب و هم‌چنان مانع صلح و ثبات در افغانستان گرفته شود.

منبع علاوه کرده است که شورای نامزدان ریاست جمهوری بر بنیاد پلان طرح شده قبلی در جریان ماه جوزا یک سلسله تحرکات مدنی مطابق قانون را ترتیب نموده که در سراسر افغانستان توسط هم‌وطنان شریف و‌ با عزت ما عملی خواهد شد.

منبع اضافه کرده است که بنابراین یک بار دیگر تأکید می گردد که هیچ هموطن ما در مقابل تحرکات غیر قانونی حکومت دست به اعمال خلاف قانون نزنند، بلکه به فعالیت های قانونی و مدنی خویش علیه دوام کار غیر قانونی حکومت ادامه دهند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement