خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

لوى څارنوالى یک هیأت به منظور بررسی قضیۀ ادعای تجاوز جنسی بالای یک قابله در سمنگان توظيف کرد

لوى څارنوالى یک هیأت به منظور بررسی قضیۀ ادعای تجاوز جنسی بالای یک قابله در سمنگان توظيف کرد

May 22, 2019 - 19:28

کابل (پژواک، اول جوزا ٩٨): لوی څارنوالی ميگويد که هیأتى را به منظور بررسی قضیۀ ادعای تجاوز جنسی به مظنونیت ۹ تن بالای یک قابله در ولسوالی روی‌دوآب ولایت سمنگان توظیف کرده است.

در خبرنامه اى که از سوى اين اداره به نشر رسيده، آمده است که هیأت توظیف شده به منظور بررسی همه جانبۀ این قضیه به ولایت سمنگان فرستاده می‌شود تا قضیۀ یاد شده را به گونۀ دقیق، همه‌جانبه و بی طرف تحقیق و بررسی کند.

منبع افزوده است، در پیوند به این قضیه، ۹ تن بازداشت شده اند که از میان این افراد چهار تن آنان زیر سن بوده و تحت حجز قرار گرفته و پنج تن دیگر آنان در توقیف اند.

منبع علاوه کرده است، در حالی که څارنوالی استیناف ولایت سمنگان نیز بررسی‌ها در این زمینه را آغاز کرده است؛ اما رهبری لوی څارنوالی این هیأتی را برای همکاری با څارنوالی استیناف سمنگان به منظور بررسی جدی و دقیق این قضیه، به این ولایت می‌فرستد.

لوی څارنوالی اطمینان داده است که این قضیه به گونۀ جدی، بی‌طرف و همه جانبه در روشنایی احکام قوانین نافذ در کشور بررسی شده و پس از تکمیل تحقیقات، یافته‌های هیأت اعزام شده به ولایت سمنگان با مردم افغانستان شریک خواهد شد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement