خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در درگیری با طالبان در سرپل، دو نیروی امنیتی کشته و ۹ تن دیگر زخمی شده اند

در درگیری با طالبان در سرپل، دو نیروی امنیتی کشته و ۹ تن دیگر زخمی شده اند

May 24, 2019 - 14:24

سرپل(پژواک، ۳ جوزا ۹۸): پولیس سرپل می گوید که در حمله طالبان بر پوسته نیروهای امنیتی در ولسوالی سوزمه قلعه این ولایت، دو نیروی امنیتی کشته و ۹ تن دیگر شان زخمی شده اند.

مل پاسوال غلام جیلانی ابوبکر قوماندان امنیه سرپل به آژانس خبری پژواک گفت که این حمله حوالی ساعت ۱۱:۰۰ شب  گذشته بالای پوسته پلخمان تپه در مرکز ولسوالی سوزمه قلعه این ولایت صورت گرفته است که در نتیجه دو نیروی امنیتی کشته و ۹ تن دیگر شان مجروح شده اند.

 وی، با اشاره به این که در حال حاضر ساحه در کنترول نیروهای امنیتی قرار دارد، افزود که تاکنون معلومات در مورد تلفات طالبان در دسترس نیست و پس از تحقیق معلوم خواهد شد.

اما اسدالله خرم یک عضو شورای ولایتی سرپل، می گوید: «جنگی که بالای پوسته پلخمان تپه شب گذشته صورت گرفت، بسیار جنگ آرام و غیر قابل تشویش بود، این که این پوسته چگونه به دست طالبان سقوط کرده است، پرسش برانگیز است و باید تحقیقات جدی در زمینه صورت بگیرد.»

در همین حال منابع در شفاخانه ولایتی سرپل و باشنده های سوزمه قلعه که خواستند نام شان در خبر ذکر نشود گفتند که در درگیری شب گذشته دو اردوی ملی کشته و ۹ تن دیگر شان زخمی شده اند، اما در مورد تلفات طالبان چیزی نگفتند.

این در حالی ست که طالبان دوهفته قبل، در حمله مشابه در ساحه قشقری مربوط مرکز سرپل ۱۲ تن از سربازان را کشته و زخمی کرده بودند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement