خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

برای مساعدت به نیازمندان در نیمروز خیمۀ جمع آورى کمک برپا شده است

برای مساعدت به نیازمندان در نیمروز خیمۀ جمع آورى کمک برپا شده است

May 25, 2019 - 13:54

زرنج (پژواک، ۴ جوزا ۹۸): شماری از جوانان در نیمروز، با برپایی خیمۀ جمع آوری کمک ها قصد دارند در ایام عید سعید فطر، خانواده های نیازمند را کمک کنند.

این جوانان، خیمه اى را تحت عنوان «عید مهربانی» در شهر زرنج به هدف جمع آوری کمک ها و مساعدت با خانواده ها برپا نموده اند.

نعمت الله صدیقی عضو شورای ولایتی نیمروز، به آژانس خبری پژواک گفت که شماری از جوانان عضو در نهاد "فراقومی" ولایت نیمروز، دست به این اقدام ستودنی زده اند که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

موصوف افزود که مساعدت کننده گان و خیرین، هر آن چیزی که را در توان داشته باشند، می توانند در خیمه اى که از سوی این نهاد برپا شده و همچنان تیم های سیاری که به هدف جمع آوری کمک ها توظیف شده اند، بسپارند.

وی خاطر نشان کرد که این خیمه تا نزدیکی عید برپا خواهد بود و در شب های عید، کمک های جمع آوری شده، به نیاز مندان توزیع می شود؛ تا آن ها نیز ایام عید سعید فطر را به خوبی و خوشی سپری نمایند.

او، از مردم خواست که به این کمپاین بپیوندند و سهم خود را در خوشی خانواده ها تبارز دهند.

محمد یک تن از اعضای نهاد فراقومی نیمروز، به پژواک گفت که علاقمندی مردم به خصوص جوانان در سپردن کمک ها زیاد بوده است.

غلام سخی یک تن از کسانی که جهت کمک به خیمه «عید مهربانی» آمده است، ابتکار جوانان را قابل ستایش دانسته، گفت: «من هم آمده ام تا با اندکى کمک، در این شادی سهم خود را ادا نمایم.»

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement