خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در ننگرهار ٩ داعشی مسلح کشته شدند

در ننگرهار ٩ داعشی مسلح کشته شدند

May 27, 2019 - 15:34

جلال آباد (پژواک، ۶ جوزا ۹۸): مقامات ننگرهار میگویند که در یک عملیات نیروهای ویژه امنیت ملی در ولسوالی چپرهار این ولایت، ۹ داعشى مسلح کشته شده اند.

به گفته مقامات، در بین کشته شده گان یک مسئول نظامی گروه داعش و یک قوماندان محلی نیز شامل است.

عطاالله خوگیانی سخنگوی والی ننگرهار، به تاریخ ۶ جوزا به آژانس خبری پژواک گفت که شب گذشته در مناطق غزو و داوودزو در ولسوالی چپرهار این ولایت، نیرو های ویژه امنیت ملی عملیات انجام داده اند.

او افزود که در جریان این عملیات در ولسوالی مذکور، به شمول یک مسئول نظامی و یک قوماندان محلی داعش ۹ فرد مسلح کشته شده اند.

بر بنیاد معلومات نامبرده، در بین کشته شده گان؛ داکتر بلال مسئول نظامی داعش برای چپرهار، و نجیب مشهور به ابوبکر قوماندان مهم آنها همراه با ۷ عضو دیگر آنان شامل اند.

همچنان سخنگوی والی اظهار داشت، یک مرکز داعش که در آن دوربین شبانه، ۹ میل کلاشنکوف، ۵۰ شاجور، ۱۱ پرتله، بمب های دستی، مخابره ها، اسناد مهم داعش، مواد منفجره و مواد دیگر موجود بود نیز از بین بره شده است.

وی افزود که جسد های داعشیان در ساحه باقی مانده است.

از سوی دیگر، محمد صدیق دولتزی ولسوال چپرهار گفت که هنگام عملیات، به افراد ملکی و نیروهای امنیتی کدام آسیب نرسیده است.

 همچنان در یک خبرنامه که از دفتر مطبوعاتی نیرو های ویژه امنیت ملی به پژواک رسیده است، این عملیات نیز تائید گردیده و یاد آوری شده است که در این عملیات، به نیرو های امنیتی و افراد ملکی کدام آسیب نرسیده است.

داعشیان مسلح، در این باره تا اکنون به رسانه ها چیزی نگفته اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement