خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

هفت عضو يک خانواده در شهر کابل توسط سلاح بى صدا کشته شده اند

هفت عضو يک خانواده در شهر کابل توسط سلاح بى صدا کشته شده اند

May 27, 2019 - 09:47

کابل (پژواک، ٦ جوزا ٩٨): نزديکان هفت فرد کشته شدۀ يک خانواده در شهر کابل مى گويند که اين خانواده، با کسى دشمنى نداشت و اين افراد توسط سلاح بى صدا کشته شده اند.

افراد مسلح، شب گذشته در سرک مسجد جامع کارته سخى مربوط حوزۀ سوم شهر کابل، هفت عضو يک خانواده به شمول دو کودک را کشته و دو تن ديگر را زخمى کرده اند.

فرامرز فرودس سخنگوى قوماندانى امنيه کابل تائید کرد که افراد مسلح، شب گذشته وارد يک منزل در اين منطقه شده اند و هفت تن از اعضاى یک خانواده را شامل دو مرد، سه زن و دو طفل را کشته اند. او افزود که دو عضو جوان اين خانواده در اين رويداد زخمى شده اند.

فردوس علاوه کرد که گفته مى شود اين رويداد، به دنبال دشمنى شخصى و دعواى روى زمين رخ داده است.

محمد شفیع رحیمی از نزديکان قربانيان، به آژانس خبرى پژواک گفت که در این رویداد محمد رضا شوهرخواهرش، خواهرش، خواهرزاده اش، خانم خواهرزاده اش با دو فرزندش و یک مهمان که خواهر خانم خواهرزاده اش بوده، کشته شده و دو خواهرزاده او به نام هاى  مصطفی و ایرج زخمی شده اند.

او گفت که افراد مسلح ناشناس، حوالى ساعت یک شب در حالى وارد منزل يادشده گرديده اند، که مردان اين خانواده براى شرکت در ختم قرآنکريم و مراسم مخصوص شب قدر به مسجد رفته بودند. 

وى افزود که افراد مسلح ناشناس که وارد اين منزل شده بودند، نخست سه خانم و دو کودک را با ضرب گلولۀ سلاح بى صدا به قتل رسانده و سپس منتظر مانده بودند تا محمد رضا با سه فرزندش از ختم قرآنکريم به منزل شان برگردند.

به گفته او، به مجردى که محمد رضا با سه پسرش، حوالى ساعت ٢ شب وارد منزل مى شود، هدف گلوله از سوى افراد يادشده مى شوند که در نتيجه، محمدرضا و يک پسرش کشته و دو پسر او زخمى مى شوند.

رحيمى گفت که سپس دو پسر محمد رضا که زخمى شده بودند، سر و صدا نموده و همسايه ها خبر مى شوند. او افزود که پس از آن افراد مسلح يادشده فرار کرده بودند.

او گفت که محمد رضا قبلا در یکی از موسسات منحیث راننده کار می کرد و هیچ خصومت یا دشمنی با کسی نداشت.

محمد علی یکتن از همسایه های محمد رضا نيز گفت که محمدرضا شخص نيک بود و با هيچ کس دشمنى نداشت.

او افزود که حوالى ساعت ٢ شب گذشته، با بلند شدن سر و صدا در منزل محمدرضا از خواب بيدار و از اين رويداد خبر يافت.

موصوف گفت: «منتظر بمانید تا وضعیت زخمی ها بهبود یافته و چشم دید شان را قصه کنند، که کی ها بالای آنان حمله کردند؟ و اعضای فامیل آنان را به قتل رساندند.»

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan