خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

باشندگان و اعضای شورای ولایتی غور خواهان راه ندازی عملیات های هوایی و زمینی شدند

باشندگان و اعضای شورای ولایتی غور خواهان راه ندازی عملیات های هوایی و زمینی شدند

Jul 01, 2019 - 20:06

فيروزکوه (پژواک ١٠ سرطان ٩٨): شماری از بزرگان ولسوالی‌های غربی، فعالان مدنی و برخی اعضای شورای ولایتی غور ضمن اينکه خواهان راه ندازی عملیات های هوایی و زمینی شدند، مسئولان اداره محلی و مقامات مرکزی را به بی‌توجه‌‌ای متهم می‌کنند.

عبدالبصیر قادری و عبدالحمیدناطقی دو عضو شورای ولایتی غور بعد از ظهر امروز در يک نشست خبری گفتند که گروه طالبان از چند هفته به اینسو به هدف تصرف ولسوالی های غربی این ولایت تجمع‌کرده اند.

آنان هشدارمی‌دهد که اگرهرچه‌عاجل‌تر عملیات هوایی و زمینی دراین ولسوالی ها راه اندازی نشود، شش ولسوالی غربی این ولایت به دست گروه طالبان سقوط‌ می‌کند.

طاهرمجیدی، از باشندگان ولسوالی تیوره غور نیز دراین نشست خبری می‌گوید که تنها‌ مردم و خیزش های مردمی در ولسوالی های غربی این ولایت با گروه طالبان می‌جنگند.

به گفته وی، اداره محلی این ولایت هیچ توجه‌ای به وضعیت امنیتی این ولسوالی ندارد.

عبدالحی‌خطیبی، سخنگوی والی غور می‌گوید که آنان نگرانی های باشندگان ولسوالی های غربی این ولایت را با مرکز شریک ساخته اند و امید می‌رود که بزودی عملیات نظامی به این ولسوالی ها راه اندازی شود.

این در حالیست که از یک هفته به اینسو طالبان عملیات های شان را بالای مواضع نیروهای امنیتی در ولسوالی های ساغر، تولک، شهرک و تیوره ولایت غور شدت بخشیده اند و تا هنوز چندین پایگاه نیروهای امنیتی را به تصرف شان در آورده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan