خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

"تامین امنیت انتخابات و کاندیدان اولویت جدی حکومت می باشد"

"تامین امنیت انتخابات و کاندیدان اولویت جدی حکومت می باشد"

Jul 14, 2019 - 19:39

کابل (پژواک، ٢٣سرطان٩٨): ارگانهای امنیتی کشور درهماهنگی نزدیک با کمیسیون انتخابات، پلانهای منظم را جهت تامین امنیت کاندیدان و انتخابات ترتیب نمايند.

اين مطلب در نشست رهبری سکتور امنیتی تحت ریاست داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی ابراز گرديد.

درنشست ياد شده ، تامين امنيت انتخابات ونامزدان، اولویت جدی حکومت خوانده شد ، وخاطرنشان گرديد که پلان های یاد شده در سه بخش قبل از انتخابات، در جریان انتخابات و بعداز انتخابات اجرا وعملی می شوند.

درادامۀ اين نشست ، تاکید صورت گرفت که با تامین امنیت، نه تنها میزان اشتراک مردم در انتخابات بلند می رود؛ بلکه صیانت از آرای آنان نیز صورت می گیرد.

مشاور امنیت ملی، از ادارات ذیربط خواست که برای تامین امنیت کاندیدان، انتقال مواد انتخاباتی وحفاظت از دفاتر و حوزه های انتخاباتی توجه ویژه داشته باشند.

مسئولان ادارات امنیتی و نماینده کمیسیون مستقل انتخابات درنشست ياد شده اطمینان دادند که جهت هماهنگی بیشتر و عملی شدن پلانهای یاد شده، سلسله ملاقاتهای هفته وار را آغاز کرده اند و همچنان تقسیم اوقات کمیسیون به وجه احسن در حال اجرا می باشد.

در نشست رهبری سکتور امنیتی، برعلاوه انتخابات روی وضعیت امنیتی ولایات مختلف کشور بخصوص حوزه غرب نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت و هدایت داده شد که در مناطق تحت تهدید، اقدامات پیشگیرانه به کار گرفته شود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement