خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک خانم در کابل بعد از کشته شدن شوهرش سکته کرده است

یک خانم در کابل بعد از کشته شدن شوهرش سکته کرده است

Jul 18, 2019 - 14:55

کابل (پژواک، ۲۷ سرطان ۹۸): در حوزه پنجم امنیتی شهر کابل، یک تن پس از آن از سوی افراد مسلح ناشناس به قتل رسید که خانم خود را به شفاخانه برده و خودش در حال برگشت به خانه بود.

اما زمانیکه خانمش از کشته شدن وی خبر شده، وی نیز سکته کرده و فوت نموده است.

قاضی حبیب الرحمن ابراهیمی عضو شورای قومی وردک، امروز به آژانس خبری پژواک گفت که شب گذشته، یک تن به اسم نورآغا زمانی از سوی افراد مسلح ناشناس کشته شده که خانمش را به شفاخانه منتقل کرده و در حال برگشت به منزلش بوده است.

نامبرده افزود: "نورآغا باشنده قریه محمد داد ولسوالی چک ولایت میدان وردک است که اکنون در کابل به سر می برد، وی خانم خود را به شفاخانه منتقل کرده بود، زمانیکه از شفاخانه بیرون میشود، افراد مسلح ناشناس بالایش حمله میکنند و وی را به قتل میرسانند. وقتیکه خانمش در شفاخانه از قتل وی خبر میشود، او هم سکته کرده و فوت می شود."

همچنان یک تن دیگر به نام منصور نیمکل در صفحه تویترش نوشته است: "شب گذشته یک باشنده ولسوالی چک ولایت میدان وردک در منطقه نیازبیک حوزه پنجم امنیتی، در حالی از سوی افراد مسلح ناشناس کشته شده است که خانمش را به شفاخانه انتقال میکرد."

وی افزوده است که پس از کشته شدن او، به خانم اش اطلاع داده میشود و وی در شفاخانه جان میدهد.

فردوس فرامرز سخنگوی پولیس کابل نیز تایید میکند که شب گذشته در منطقه نیازبیک حوزه پنجم امنیتی شهر کابل، یک تن به قتل رسیده است.

در مورد این رویداد تحقیقات آغاز شده است.

فرامرز در مورد سکته کردن خانم او معلومات ارائه نکرده است.

مسئولیت این رویداد را تاهنوز کسی بر عهده نگرفته است.

قابل یادآوری است که در این اواخر، رویدادهای قتل های هدفی در مربوطات حوزه پنجم امنیتی شهر کابل افزایش یافته و طی هر ماه در این منطقه، تعداد زیادی کارمندان ملکی و نظامی کشته میشوند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Maiwand Bank - Just Banking