خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک زن جوان توسط شوهرش به قتل رسید

یک زن جوان توسط شوهرش به قتل رسید

Jul 18, 2019 - 19:34

ميمنه (پژواک ٢٧ سرطان ٩٨): منابع محلی در ولایت فاریاب از کشته شدن یک زن جوان در شهر میمنه خبر می دهند.

سمونمل محمد ناصر آمر حوزه دوم امنیتی شهر ميمنه به آژانس خبرى پژواک گفت که مسمات زهره باشنده قریه تاشلیک گذر ناحیه هفتم شهر میمنه بر سر پالیز (مزرعه خربوزه)  بوده که توسط شوهرش با فیر مرمی به قتل رسیده است.

وی گفت که علت و انگیزه قتل هنوز معلوم نیست، پولیس بر اساس اطلاع برادر مقتول از قضیه خبر شد و در محل رویداد رفت که نسبتا ساحه مخالفین است، مجرم بنام بسم الله فرار کرده، اما برادرش به مظنونیت قضیه بازداشت گردیده است.

داکتر فرنگیس مسوول بخش زنان طب عدلی شفاخانه میمنه می گوید که زهره ۲۶ سال داشت، از عروسى اش چهار سال سپری شده، یک طفل دوساله باقیمانده، یک مرمی از قسمت معده اصابت نموده و از شانه چپ بیرون شده بود. 

ذبیح الله جواد رییس کمیسیون مستقل حقوق بشر از افزایش قتل و خود کشی زنان ابراز نگرانی نموده، می گوید که همه اقشار جامعه بخصوص عالمان دین مکلف اند به ارتباط خشونت علیه زنان و قتل ها مردم را اگاهی دهند.

دیروز گزارشی به ارتباط افزایش ۲۷ درصدی قتل زنان در فاریاب در ۴ ماه اول سال نسبت به ۴ ماه مشابه سال گذشته از پژواک به نشر رسید و در آن تذکر یافته بود که در سه روز چهار قضیه قتل و خودکشی در شهر میمنه رخ داده بود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement