خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

درگيرى ها در فارياب ٢٤ کشته و زخمى برجا گذاشت

درگيرى ها در فارياب ٢٤ کشته و زخمى برجا گذاشت

Aug 17, 2019 - 15:27

ميمنه (پژواک، ٢٦ اسد ٩٨): منابع امنیتی فاریاب مى گويند که در نتيجۀ درگيرى ميان نيروهاى امنيتى و طالبان در ولسوالى هاى دولت آباد و شیرین تگاب اين ولايت، هشت طالب و يک منسوب پوليس کشته شده و ده طالب و پنج منسوب امنيتى زخم برداشته اند.

عبدالکریم یورش مسئول مطبوعات پولیس فاریاب، به آژانس خبرى پژواک گفت که طالبان، شب گذشته بالای نیروهای امنیتی در مرکز ولسوالی دولت آباد حمله کردند، که در نتيجه درگيرى ميان دو طرف، پنج طالب کشته  و هفت تن ديگر به شمول ملا ادريس يک سرگروپ طالبان زخمى شده اند.

اما عبدالرزاق کاکر ولسوال دولت آباد، با تايید حمله طالبان گفت در اين درگیری که حدود ٣٠ دقیقه دوام کرد، يک طالب کشته شده و سه تن دیگر از این گروه زخم برداشته اند.

سخنگوی پولیس گفت که طالبان، دیشب بالای مرکز ولسوالی شیرین تگاب اين ولايت نیز حمله کردند که درگيرى ميان دو طرف چندین ساعت ادامه یافت و در نتيجه آن، سه طالب و يک منسوب امنيتى پوليس کشته و سه طالب و پنج منسوب امنيتى زخمى شدند.

اما یک منبع محلی که نخواست نامش در گزارش ذکر گردد گفت که در اين درگيرى، یک پولیس در جنگ شیرین تگاب جان باخته و هشت تن ديگر زخم برداشته اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement