خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

نمايشگاه صنایع دستی زنان در سمنگان گشایش یافت

نمايشگاه صنایع دستی زنان در سمنگان گشایش یافت

Aug 18, 2019 - 15:50

ايبک (پژواک، ٢٧اسد ٩٨): به پیشواز صدمین سالگرد استر داد استقلال کشور، در يک نمايشگاه صنایع دستی، ده ها قلم صنايع دستى زنان در ولايت سمنگان به نمايش گذاشته شد.

محمد کبیر مکرم زاده رئیس خدمات سکتور ولايت سمنگان، در مراسم افتتاح اين نمايشگاه که در پارک زنانه شهر ايبک راه اندازى شده بود، در مورد استقلال کشور و در مورد حفظ استقلال صحبت کرد.

وى گفت که اين نمايشگاه که به مناسبت استقلال کشور راه اندازى شده، براى بازاريابى محصولات صنايع زنان مهم مى باشد.

گلالی صافی  رئیس امور زنان سمنگان گفت که دراین نمایشگاه؛ محصولات غذای وصنایع دستی زنان تجارت پیشه مرکز و ولسوالی های دره صوف، خرم سارباغ، حضرت سلطان، سمنگان در ٢٥ غرفه به نمايش گذاشته شده است.

شکیلا احمد زی رئیس زنان تجارت پیشه این  ولایت گفت که هدف از راه اندازی این نمایشگاه، مارکیت یابی و معرفی صنایع دستی ومحصولات غذايی زنان مى باشد.

 حميده باشنده ولسوالی حضرت سلطان که در یک غرفه، انواع واقسام صنایع دستی زنان آن ولسوالی را به نمایش گذشته است گفت: «بسيار خوشحال هستم که دراين نمايشگاه اشتراک کرديم و اميدوار هستم که اين نمايشگاه ها زيادتر شود؛ تا توليدات ما زنان زيادتر به فروش برسند.»

همچنان رخشانه يک تن ديگر از زنان سمنگانى گفت که در اين چنين نمايشگاه ها برعلاوۀ بازاريابى، زنان تجارت پيشه نيز با هم معرفى مى شوند و از تجارب يکديگر مى آموزند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement