خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پنج تن به شمول دو کودک در کاپيسا کشته شده اند

پنج تن به شمول دو کودک در کاپيسا کشته شده اند

Aug 22, 2019 - 14:08

چاریکار(پژواک،۳۱ اسد ۹۸): مسئولان، از کشته و زخمى شدن پنج تن به شمول دو کودک در ولايت کاپيسا؛ و بازداشت سه فرد انتقال دهندۀ ماين ها و پنج مجرم جنايى در ولايت پروان، خبر مى دهند.

عبدالشایق شورش مسئول دفتر مطبوعاتی قوماندانی امنيۀ کاپیسا گفت که در درگیری شب گذشته، میان نیروهای امنیتی افغان و گروه طالبان در قریه های انارجوی و قورغل ولسوالی تگاب اين ولايت، یک پسر ۱۲ ساله کشته شده و سه تن دیگر به شمول یک دختر ۱۲ ساله به نام معصومه جراحت برداشته است.

او ادعا کرد که اين افراد در فیرهای طالبان کشته و زخمی شده اند.

وی همچنان گفت که یک پولیس محلی در ولسوالی اله سای این ولایت، از سوی گروه طالبان تیر باران شده است.

طالبان تا حال در اين مورد چيزى نگفته اند.

همچنان محمد سلیم نوری مسئول دفتر مطبوعاتی قوماندانی امنیه ولایت پروان گفت که پوليس سه طالب را که ده حلقه ماين را در بورى پر از کچالو در موتر فلاينگ کوچ انتقال مى دادند، در بازار دزد دره این ولسوالی بازداشت کرده اند.

وی افزود که نیروهای امنیتی ولسوالی سیدخیل این ولایت، در نتیجه یک عملیات، یک تن از افراد تفنگدارِ غیرمسئول به نام محمد فهیم را به اتهام حفظ و نگهداری مواد انفجاری، البسه های نظامی و سلاح هاى غیرقانونی در منزل مسکونی اش، بازداشت کرده اند.

نوری گفت که پوليس در ولسوالى سيدخيل اين ولايت، سه تن را به اتهام دست داشتن در قتل و يک تن ديگر را به اتهام سرقت های مسلحانه بازداشت کرده اند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement