خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

والی نامنهاد طالبان برای ولایت لوگر کشته شده است

والی نامنهاد طالبان برای ولایت لوگر کشته شده است

Aug 24, 2019 - 20:25

پل علم (پژواک، ٢ سنبله ٩٨): مسوولان امنیتی لوگر مدعی اند که در اثر حمله هوایی نیروهای خارجی به شمول والی طالبان برای این ولایت، ۲۲ طالب کشته شده اند.

احمد شکیل تسل سخنگوی لوای زمینی چهارم در ولایت لوگر امروز به آژانس خبری پژواک گفت که نیروهای خارجی شب گذشته در منطقۀ چونی در مربوطات مرکز این ولایت بر موتر والی نامنهاد طالبان برای این ولایت حمله کرده اند.

او میگوید، در این حمله پنج طالب به شمول حاجی لالا والی طالبان برای ولایت لوگر کشته شدند و موتر حامل شان از بین رفته است.

به گفتۀ موصوف، در جریان همین شب نیروهای خارجی در ولسوالی برکی برک بر یک مرکز مهم طالبان حمله کرده که در اثر آن به شمول قاری منير قوماندان طالبان ۱۱ تن این گروه کشته شده اند.

بر اساس معلومات تسل، شب گذشته در منطقۀ پادخاب شانه در مربوطات مرکز و منطقۀ دهنوی ولسوالی محمد آغه بین طالبان و نیروهای افغان درگیری صورت گرفته است.

او میگوید که در این درگیری ها، هفت طالب مسلح کشته و دو تن دیگر زخم برداشته اند.

همچنان جمیل یک تن از باشندگان منطقۀ پادخاب شانه به آژانس خبری پژواک گفت که شب گذشته در این منطقه بین طالبان و نیروهای حکومتی درگیری رخ داده که در اثر آن چهار طالب کشته شده اند.

از سوی دیگر، طالبان تا هنوز در این مورد چیزی نگفته اند.

این درحالیست که وزارت دفاع ملی دو ماه قبل به رسانه ها گفته است که حاجی لالا والی نامنهاد طالبان برای ولایت لوگر را در ولسوالی چرخ کشته است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement