خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک مهاجم انتحاری در لوگر قبل از رسیدن به هدف بازداشت شد

یک مهاجم انتحاری در لوگر قبل از رسیدن به هدف بازداشت شد

Sep 14, 2019 - 15:02

 

پل علم (پژواک، ٢٣ سنبله ٩٨): مقامات محلی ولایت لوگر میگویند که در پل علم مرکز این ولایت، یک مهاجم انتحاری قبل از رسیدن به هدف بازداشت گردیده است؛ در یک رویداد دیگر هشت طالب مسلح کشته شده اند.

څارمن شاه پور احمدزی سخنگوی ولایت لوگر، امروز به آژانس خبری پژواک گفت که صبح امروز، یک پولیس در پل علم مرکز این ولایت، از حمله انتحاری جلوگیری کرده است.

وی افزود: "این فرد، واسکت مواد انفجاری را بر تن کرده بود و میخواست بالای هدف مشخص حمله کند؛ اما از سوی پولیس بازداشت شد."

همچنان احمدزی افزود که نیروهای امنیتى، شب گذشته در ولسوالی بره کی برک اين ولایت بر پناهگاه های طالبان مسلح عملیات کرده اند.

وی افزود که در نتیجۀ این عملیات، هشت طالب مسلح کشته شده و پناهگاه های شان تخریب شده است.

نامبرده افزوده است: "اخیراً در این ولایت، بالای طالبان فشارها بیشتر شده است، تنها در جریان هفتۀ قبل، بیش از ۲۰ طالب مسلح کشته شده اند."

همچنان علم گل یک تن از باشندگان منطقۀ دوشنبه ولسوالی بره کی برک، به آژانس خبری پژواک گفت که شب گذشته، در منطقۀ آنها بالای خانه ها عملیات انجام شده است.

وی افزود: "در این خانه ها که شب گذشته بالایش عملیات صورت گرفته است، طالبان زندگی  میکردند و در نتیجۀ این عملیات، هشت طالب مسلح کشته شده اند."

طالبان مسلح، تاهنوز در این خصوص چیزی نگفته اند.

قابل یادآوری است که ولسوالی بره کی برک، در ۱۸ کیلومتری جنوب پل علم مرکز ولایت لوگر موقعیت دارد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement