خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

بخاطر تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری نشست فوق العاده برگذار شد

بخاطر تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری نشست فوق العاده برگذار شد

Sep 21, 2019 - 18:56

کابل (پژواک، ۳۰ سنبله ۹۸): برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری در وزارت امور داخله جلسه فوق العاده برکزار شد.

نصرت رحیمی سخنگوی وزارت امور داخله به تاریخ ۳۰ سنبله به آژانس خبری پژواک گفت، در این جلسه سرپرستان و معینان وزارت هاى دفاع و داخله، معین ولایتی ریاست امنیت ملی، قوماندان عمومی ماموريت حمايت قاطع ناتو در افغانستان، معاون شورای امنیت ملی، نمایندگان ارگ ریاست جمهوری، معین ارگان های محل، ريیس کمیسیون انتخابات و کمیشنران اشتراک کرده بودند.

منبع علاوه می کند، در ابتداء نشست محمد مسعود اندرابی سرپرست وزارت امور داخله، اسدالله خالد سرپریت وزارت دفاع ملی و سکات میلرقوماندان عمومی ماموریت حمايت قاطع ناتو در افغانستان در رابطه به تامین امنیت انتخابات صحبت کردند و به همکاری و هماهنگی بیشتر نیروهای دفاعی کشور تاکید نمود اند.

بعد از این مل پاسوال خوشحال سعادت معاون ارشد امنیتی وزارت امور داخله برای انتخابات سال ۱۳۹۸ در رابطه به امنیت انتخابات پيش رو گزارش عمومی را ارایه کرد .

رحیمی می گوید، درهمین حال قوماندانان امنیه ولایات هم برای تامين امنيت انتخابات ریاست جمهوری   گزارش های خود را ارايه کرده و از امادگی های کامل نیروهای امنیتی خبر داده است.

به گفته او، دراین نشست فوق العاده امنیتی برای تمامی نیروهای امنیتی از عدم مداخله در امور انتخاباتی هدايت صورت گرفته و در روز انتخابات از احضارات امنیتی درجه يک دستور داده شد.

این درحالی است که انتخابات ریاست جمهوری در هفته آینده به تایخ ۶ ميزان برگزار خواهد شد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement