خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رئیس جمهور غنی: تقویت ورزش وظیفه دولت است

رئیس جمهور غنی: تقویت ورزش وظیفه دولت است

Sep 21, 2019 - 15:07

 کابل(پژواک،٣٠سنبله ٩٨): رئیس جمهورغنى ازسرمايه گذارى بالاى ورزش درکشورخبرداده وهدايت داد که به هر یک از اعضای تیم فوتبال طوفان هریرود و شاهین آسمایی پنجاه هزار افغانی از بودجۀ دولت کمک صورت گيرد.

محمد اشرف غنی رئیس جمهور کشور قبل از ظهر امروز با اعضای رهبری فدراسیون فوتبال و ورزشکاران تیم های فوتبال طوفان هریرود و شاهین آسمایی دیدار کرد و قهرمانی تیم فوتبال طوفان هریرود در دور هشتم لیگ برتر فوتبال افغانستان را تبریک گفت.

در این دیدار که در قصر چهارچنار ارگ انجام شد، ابتدا محمد یوسف کارگر رئیس فدراسیون فوتبال افغانستان صحبت کرد و افزود که با حمایت هاى رهبرى کشور، میزان افتخار آفرینی ورزشکاران کشور در میادین ملی و بین المللی افزوده می شود.

کارگر خاطرنشان کرد که دور هشتم لیگ برتر فوتبال افغانستان زیر شعار "یک ملت و یک صدا" برگزار گردید .

سپس رئیس جمهور غنی صحبت کرد و همت و پشتکار تیم قهرمان دور هشتم لیگ برتر فوتبال افغانستان و نایب قهرمان این دور و سایر ورزشکاران را مورد ستایش قرار داده، گفت که شما نشانۀ امید و تمثیل کنندۀ عزم و ارادۀ ملت افغانستان هستید و این را به اثبات رساندید که مردم افغانستان به زور، ترور و وحشت سر تسلیم فرود نمی آورند.

رئیس جمهورافزود: ((شما نشان دادید که قوانین بازی را رعایت می کنید و باید از تلاش های شما در تمام عرصه ها الگو برداری صورت گیرد.))

رئیس جمهور کشور با اشاره بر اینکه تقویت ورزش وظیفه دولت است، گفت که بالای ورزش سرمایه گذاری بیشتر صورت می گیرد.

وی افزود که به هر یک از اعضای تیم فوتبال طوفان هریرود و شاهین آسمایی پنجاه هزار افغانی از بودجۀ دولت کمک صورت خواهد گرفت و از مسئولین فدراسیون فوتبال افغانستان خواست تا پیشنهاد تقدیر مربیان و اعضای فدراسیون متذکره را ترتیب نمایند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement