خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

روند توزيع اعتبارنامه و کارت شناسايى ناظرين در انتخابات براى ٥ روز ديگر تمديد شد

روند توزيع اعتبارنامه و کارت شناسايى ناظرين در انتخابات براى ٥ روز ديگر تمديد شد

Sep 21, 2019 - 18:54

کابل (پژواک، ٣٠ سنبله ٩٨): کميسيون مستقل انتخابات افغانستان روند توزيع اعتبار نامه و کارت شناسايى ناظرين در انتخابات ششم ميزان سال روان را تا چهارم ميزان تمديد نمود.

دريک اعلاميه خبرى اين کميسيون آمده است که قرار بود اين روند امروز ٣٠ ميزان تکميل گردد اما این روند از یک طرف، بخاطر مشکلات پیش آمده در سیستم و نا آشنایی نهادها در استفاده از آن و از جانب دیگر، به نسبت تقاضای بیش از حد موجب شده تا این روند هنوز تکمیل نگردد.

منبع مى نويسد که با درنظرداشت مشکلات يادشده روند صدور اعتبارنامه تا ۳ میزان و روند تأییدی کارت های شناسایی الی ۴ میزان سال روان از جانب کمیسیون تمدید گردیده است .

در اعلاميه آمده است که بعد از انقضای میعاد فوق درخواستی نهادها مبنی بر صدور اعتبارنامه و تأییدی کارت شناسایی قابل پذیرفتن نمی باشد. 

در اعلاميه اضافه شده که کمیسیون مستقل انتخابات تاکنون در حدود (۱۱۳) اعتبارنامه برای نهادهای ناظر، مشاهد و رسانه های همگانی صادر نموده است و همچنان، به تعداد (۱۰۵۳۳۰) کارت ثبت سیستم آن شده اند.

 از مجموع کارت های ثبت شده تنها به تعداد (۳۷۲۲۲) کارت شناسایی از طرف کمیسیون تأیید گردیده است که این روند در دفتر مرکزی و دفاتر ولایتی کمیسیون کماکان جریان دارد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement