خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

ده جوان بایسکل سوار از غزنی با پیام صلح به ننگرهار رفته اند

ده جوان بایسکل سوار از غزنی با پیام صلح به ننگرهار رفته اند

Oct 14, 2019 - 13:53

جلال آباد (پژواک، ۲۲ میزان ۹۸): شماری از جوانان ولایت غزنی که پیام صلح و دوستی را با خود انتقال میدهند، سوار بر بایسکل ها وارد ولایت ننگرهار شده اند.

این گروه  از جوانان، به وسیلۀ بایسکل از طریق ولایات میدان وردک، کابل و لغمان به ولایت ننگرهار رسیده و امروز با والی این ولایت ملاقات کردند.

عطاءالله خوگیانی سخنگوی والی ننگرهار، امروز به آژانس خبری پژواک گفت که شاه محمود میاخیل والی ننگرهار، ناوقت دیروز از این جوانان استقبال کرد.

میاخیل از جوانان فوق تشکر کرد که برای انتقال پیام صلح و دوستی، از غزنی به ولایت ننگرهار سفر کرده اند.

وی افزود که در حالت کنونی، لازم است که برای صلح و ثبات و تغییر فکری به سطح ولایات از یک ولایت به دیگر؛ و به سطح ولسوالی ها از یک ولسوالی به ولسوالی دیگر، سفرهای فکری جوانان راه اندازی شود.

والی گفت که در حال حاضر، همه افغان ها برای صلح و ثبات کار میکنند؛ اما حلقات محدود منافع خویش را در بی ثباتی و ناامنی میبینند، که ملت به هیچ صورت اجازه نمی دهد که اهداف شوم آنها برآورده شود.

سمیع الله رئیس گروه بایسکل سواران ولایت غزنی گفت که آنها ۱۰ نفر از طریق ولایات میدان وردک، کابل و لغمان با طی کردن صدها کیلومتر راه به وسیلۀ بایسکل، وارد ولایت ننگرهار شده اند.

موصوف افزود که میخواهند در افغانستان صلح و ثبات سراسری به میان آید؛ اگر از آنها حمایت شود، برای انتقال این پیام به ولایات مختلف حتی کشور های خارجی، سفر خواهند کرد

قابل یادآوری است که قبل از این نیز برخی جوانان، برای انتقال پیام صلح به ولایت ننگرهار سفر کرده بودند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement