خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

تیم ۱۹ سالان کرکت افغانستان در رقابت پنجم یک روزه هندوستان را شکست داد

تیم ۱۹ سالان کرکت افغانستان در رقابت پنجم یک روزه هندوستان را شکست داد

Dec 01, 2019 - 14:42

 

کابل (پژواک، ١٠ قوس ٩٨): تیم ملی ۱۹ سالان کرکت افغانستان در رقابت پنجم یک روزه، هندوستان را شکست داد؛ اما سلسلۀ این رقابت ها سه بر دو به نفع هندوستان تمام شد.

در خبرنامه اى که از سوی کرکت بورد افغانستان به نشر رسیده، آمده است که بازی اخیر پنج رقابت یک روزه بین ۱۹ سالان کرکت افغانستان و هند، روز گذشته در شهر لکنوی هندوستان انجام شد.

منبع افزوده است که تاس بازی به نفع هندوستان برآمد و افغانستان را به توپ اندازی دعوت کرد.  هند در ۴۹.3 آور با از دست دادن تمام بازیکنانى، ۱۵۷ دوش را انجام داد.

از جمع توپ اندازان افغانستان؛ نوراحمد ۳، عابد محمدی و شفیق الله غفاری ۲_۲، عبدالرحمن رحمانی و آصف موسی زی ۱_۱ بازیکن تیم حریف را از میدان بیرون کردند.

در خبرنامه آمده است که تیم افغانستان، هدف تعیین شده را در ۴۷.3 آور با از دست دادن ۸ بازیکن به دست آورد و تیم مقابل را شکست داد؛ از سوی افغانستان آصف موسی زی ۴۲، عمران میر ۱۳ و شفیق الله غفاری ۲۵ دوش ناسوخته را انجام داده اند.

جایزۀ بازیکن بهتر این بازی، به شفیق الله غفاری داده شد و جایزه بازیکن بهتر این سلسله رقابت ها را، مانو سوتهار بازیکن هندوستان به دست آورد.

قابل یادآوری است که در سلسله رقابت های پنج روزه، ۳ بازی به نفع هند و دو بازی به نفع افغانستان تمام شده است.

رئیس احمدزی مربی تیم کرکت ۱۹ سالان، به آژانس خبری پژواک گفت که هندوستان، تیم قوی دارد و بردن دو بازی از آنها دستاورد بزرگ است.

وی افزود که راه اندازی چنین بازی ها با کشورهای بزرگ، تجارب بازیکنان را افزایش میدهد و تخنیک بازی آنها بهتر میشود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement