خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

چهار تن با ٢٢٦ کیلوگرام مواد مخدر در ننگرهار بازداشت شدند

چهار تن با ٢٢٦ کیلوگرام مواد مخدر در ننگرهار بازداشت شدند

Dec 08, 2019 - 16:05

جلال آباد (پژواک، ١٧ قوس ٩٨): مقام ها در ولایت ننگرهار می گویند که پولیس، چهار تن را با ٢٢٦ کیلوگرام مواد مخدر مختلف النوع، در شهر جلال آباد مرکز این ولایت بازداشت کرده است.

عطاء الله خوگیانی سخنگوی والی ننگرهار، به آژانس خبری پژواک گفت که پولیس در پی سه مورد عملیات جداگانه در مربوطات حوزه های هفتم، نهم و ولسوالی بتی کوت از داخل سه عراده موتر که در آن  ۱۴۱ کیلوگرام چرس و ۸۵ کیلوگرام تریاک جاسازی شده بود، با چهار تن بازداشت کرد.

دوم څارن فرید خان آمر مطبوعاتی قوماندانی امنیه ولایت ننگرهار گفت که پولیس ویژه مبارزه با مواد مخدر، از مربوطات حوزه هفتم امنیتی شهر جلال آباد، ۱۶ کیلوگرام چرس را که در داخل یک موتر جابجا شده بود، کشف نمود و در ارتباط به آن، یک تن را بازداشت نموده است.

وی اضافه کرد که پولیس یاد شده، دو تن را با ۱۲۵ کیلوگرام چرس که در داخل یک عراده موتر کرولا  جاسازی کرده بودند، در ساحه ثمرخیل در مربوطات حوزه نهم امنیتی بازداشت کرد.

به گفته وی، پولیس و اردوی ملی در منطقه باریکاب ولسوالی بتی کوت، از یک عراده موتر داتسن ۸۵ کیلوگرام تریاک را کشف کرده و در پیوند به آن یک تن را نیز بازداشت نمودند.

فرید خان گفت که افراد بازداشت شده، تحت تحقیق قرار دارند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement