خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک انتحارکننده با یک موتربم در ننگرهار بازداشت شد

یک انتحارکننده با یک موتربم در ننگرهار بازداشت شد

Dec 10, 2019 - 17:10

جلال آباد(پژواک، ۱۹ قوس ۹۸): مقامات محلی در ولایت ننگرهار می گویند که پرسونل امنیت ملی این ولایت، یک حمله کنندۀ انتحاری را با یک عراده موتربم بازداشت کرده اند.

مقام ها می گویند که این فرد، می خواست حمله موتربم را در یکی از ادارات دولتی درشهر جلال آباد انجام دهد، که قبل از رسیدن به هدف گرفتار گردید.

فرد انتحاری با موتر بم، امروز(۱۹ قوس) در مقر ریاست امنیت ملی ولایت ننگرهار، به خبرنگاران نشان داده شد.

شاه محمود میاخیل والی ننگرهار، به خبرنگاران گفت که اداره امنیت ملی این ولایت، در منطقه فامیل های مولوی خالص ناحیه ششم شهر جلال آباد، یک فرد انتحاری را با یک موتر بم و یک همکارش بازداشت کرده است.

وی افزود که در یک و نیم ماه در ارتباط به این قضیه، امنیت ملی ننگرهار کار کرده و بالاخره روز گذشته حمله کننده را گرفتار نمود.

وی در صحبتهایش گفت که حمله کننده در همکاری طالبان مسلح، قصد داشت تا حمله را بالای یک ساحتمان دولتی در شهر جلال آباد انجام دهد.

ریاض مشهور به صدام حسین فرد انتحاری، گفت که به خاطر جهاد آمادۀ انجام حمله انتحاری شده بود و می خواست که بالای خارجی ها حمله انتحاری را انجام دهد.

سلیمان شاه مشهور به زبیر که انتحاری و موتر بم را در منزلش نگهداری می کرده، گفت که طی شش سال گذشته در صفوف طالبان مسلح فعالیت داشته است.

مقام ها می گویند که افراد بازداشت شده، از باشنده گان اصلی ولسوالی نورگل ولایت کنر اند و همکار فرد انتحاری، در حال حاضر در جلال آباد می باشد.

تا حال مخالفان مسلح دولت، در مورد چیزی نگفته اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan