خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

٢٠ مخالف مسلح در مسیر شاهراه غور- کابل کشته شده اند

٢٠ مخالف مسلح در مسیر شاهراه غور- کابل کشته شده اند

Dec 15, 2019 - 18:53

فيروزکوه (پژواک ٢٤ قوس ٩٨): مسئوولان امنيتى ولایت غور می گويند که در جریان عملیات تحت نام"عقاب۳" در مسیر شاهراه غور-کابل ٢٠ مخالف مسلح دولت و دو نیروی امنیتی کشته شده اند.

به گفتۀ مسوولان، این عملیات تحت نام "عقاب ۳ " روز گذشته در مسیر شاهراه غور- کابل و شمال ولسوالی دولتیار در منطقه سمک آغاز گردیده است که تا اکنون بخش های از این منطقه را نیروهای امنیتی تحت تصرف آورده اند.

عبدالمعروف رامش سخنگوى پولیس غور به آژانس خبرى پژواک گفت که طی این عملیات که دیروز شنبه آغاز گردیده است تا اکنون ۲۰ تن از طالبان مسلح و دو تن از نیروهای امنیتی کشته و ۹ تن از نیروهای امنیتی زخمی گردیده اند.

از سوی دیگر، مسئوولین صحی در ولسوالی دولتیار که از نام شان خودداری می کنند، می گویند که تا اکنون سه کشته و ۱۵ زخمی از نیروهای امنیتی به کلینک مرکزی آن ولسوالی منتقل شده اند.

از سوی دیگر، منابع مردمی در منطقه سمک طی تماس های تيلفونى میگویند که در این زد خورد دو طرف خسارات مالی به مردم ملکی وارد گردیده است.

اما این ادعا را مسوولان حکومتی در ولایت غور رد میکنند .

تا هنوز طالبان مسلح در مورد چیزی نگفته اند.

این در حالی است که در طی سال جاری دو عملیات دیگر نیز تحت نام عقاب ۱ و عقاب ۱ در منطقه یاد شده برای پاکسازی طالبان مسلح راه اندازی شده بود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement