خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دوازده طالب در غزنی کشته شده اند

دوازده طالب در غزنی کشته شده اند

Jan 22, 2020 - 18:40

شهرغزنی – شرنه (پژواک، ۲ دلو ۹۸): مسئولان امنیتی می گویند که ۱۲ طالب مسلح در غزنی کشته شده اند؛ از طرف دیگر، ده ها تن در ولایت پکتیکا به اتهام جرایم گوناگون بازداشت شده اند.

در خبرنامه اى که از طرف قول اردوی ۲۰۳ تندر در پکتیا به نشر رسیده، آمده است که شب گذشته در منطقه دند ولسوالی ناوۀ ولایت غزنی، نیروهای هوایی به مرکز طالبان مسلح حملات هوایی را انجام داده اند.

منبع افزوده است که در این حملات، ده تن از طالبان مسلح کشته شده اند و پنج عراده موترسایکل آنها از بین برده شده است.

همچنان منبع افزود که در ولسوالی گیلان این ولایت نیز بر طالبان حمله هوایی انجام شده است، که در نتیجه دو طالب کشته شده اند.

طالبان مسلح، تاهنوز در این مورد چیزى نگفته اند.

در این حال بر اساس یک خبر دیگر، به اتهام جرایم گوناگون؛ یکتعداد افراد در پکتیکا دستگیر شده اند.

سمونوال نثار احمد عبدالرحیمزی قوماندان امنیه ولایت پکتیکا، امروز در یک نشست خبری گفت که در جریان یک هفتۀ گذشته در این ولایت، ۹ نفر به اتهام انجام دادن جرایم مختلف بازداشت شده اند.

وی افزود که در افراد بازداشت شده؛ چهار تن به اتهام جعل کارى، چهار تن به اتهام قاچاق مواد مخدر و یک تن دیگر آنها به اتهام دزدی موتر دستگیر شده اند.

قوماندان افزود که قاچاقبران یاد شده، می خواستند مواد مخدر را از ولسوالی خوشامند به ولسوالی سرحد برمل انتقال دهند که از طرف پولیس گرفتار شده اند.

قابل یادآوریست که چند مدت پیش نیز نیروهای امنیتی در ولسوالی خوشامند این ولایت، چند ذخيره گاه  موادمخدر را کشف و از بین برده بودند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement